A za chwilę walka Dereck Chisora - Artur Szpilka

To będzie ciekawe… Z jednej strony kibicuje Polakom a z drugiej jakoś chciałbym żeby szpilka po raz kolejny został znokautowanyXD ciężko go jakoś lubiec :rofl:

1 polubienie

chyba nawet u mnie to na jakims sportowym kanale ma byc, ale ja i kibic boksu? jakos nam nigdy po drodze nie bylo.
choc nie powiem klimatyczny film “Przepraszam czy tu bija?” tuz po premierze obejrzalam z przyjemnoscia. nawet dwa razy.

3 polubienia

Tez nie lubie oglądać jak sie ludzie biją i jeszcze za pieniądze.

1 polubienie

Tym razem wyjatkowo,trzymam palce za Szpilką.
Przyda sie wygrana Polaka wreszcie!I to z nazwiskiem…Chisora to nie kelner a wynik pojdzie w świat

1 polubienie

Wolę Mortal Kombat 11

1 polubienie

W jakiej wadze chodzi? :rofl:

Krwawej.

Grasz w coś na PC albo konsoli?

A ja sobie Niewolnicę Isaurę włączę, bo mam na starej kasecie VHS.:crazy_face:

1 polubienie

Nie mam czasu. Czasami… Fifa czy cos

Jakoś ostatnio straciłem serce do boksu. Amatorski zarżnięty, teraz zarzyna się zawodowy. Czy Szpilka da radę? To zależy, jak przygotowany będzie Chisora. Gdy będzie w swej normalnej formie, Szpilkę wyniosą z ringu. Ale coś mi się wydaje, że Chisora, to już nie ten bokser, co dawniej,

2 polubienia

Aha.
Ja dużo grałem w GTA Online. Ostatnio Red Dead Redemption 2.

1 polubienie

Z samym boksem ktory byl"szermierką na piesci",ma to coraz mniej wspólnego.I ja juz odstapilem od traktowania tego jako dyscypliny olimpijskiej…
Natomiast czasem spogladam na ten cyrk jako na cos co po prostu ma miejsce a w nim chca sie z jakichs przyczyn,wyrozniac Polacy.Ok.Niech i tak bedzie:))
Mozna wlazic na szczyty,skakac na główkę…Mozna i bic sie wg.nieczytelnych kryteriów.
A jesli tak to wole by Polak wygrał a nie bral baty.

2 polubienia

ja wytrzymalam do trzeciego odcinka, potem i tak mialam dokladne streszczenie bedac w pracy - temat do rozmow byl na kilka dni po emisji.
podobnie zreszta bylo z Powrotem do Edenu.
z tamtych czasow to chetnie bym obejrzala Szoguna z Chamberlainem, jest zdaje sie dostepny na YT nawet z lektorem,

WOOW! Xd co to było😱

Dziś mamy 74 mistrzów świata.W 11 kategoriach. Cyrk, panie, cyrk. A poziom coraz niższy.

2 polubienia

Spłynął.

https://twitter.com/i/status/1152674071890550792

1 polubienie

Dokladnie tak:))Pusty smiech…Jeden taki mistrz,15 lat temu prowadzil Zabke obok mojego pubu.Zgadniej jak mi sie przedstawił :laughing:

1 polubienie

Nie zgadnę.

1 polubienie

I po zabawie…
Sorry ale oglądam skrót TDF

1 polubienie