Ale jaja ! Ale zaskoczenie!

Mieliście kiedyś tak , że totalnie Was zaskoczył głos osoby, którą znacie jedynie wirtualnie?
I czy powiedzieliście komuś, że ma obłędny głos?
Ja przed chwilą, pierwszy raz w życiu powiedziałam to mężczyźnie i to z naszego forum :smile:
@collins02 mnie totalnie zaskoczył, choć może nie powinien, bo w końcu pracował w radio.
Ale ten fantastyczny i łagodny głos, jak dobra melodia, jakoś mnie rozwalił i zbił z tropu :smile:
Bo on dla mnie w życiu wirtualnym to trochę taki krzykacz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A tu głos petarda!!
Naprawdę!
@collins02 dzwoń do mnie!!
:love_you_gesture:

10 polubień

Miałam tak. Zaskoczona byłam niesamowicie, ale nie powiedziałam, że ma obłędny głos, bo… no bo jakoś nie wypadało. Mogłoby zostać niewłaściwie zrozumiane.:blush:

2 polubienia

Miałem tak.

2 polubienia

Miałam tak :wink:

2 polubienia

Znałem gościa, ponad 1,90 wzrostu i ponad 100 kg wagi, a głos miał, jak chłopczyk przed mutacja i bardzo łagodnie mówił. A przy okazji dobrze umiał przywalić w gębę oponenta.

4 polubienia

Nie spotykam się z ludźmi wirtu@lnymi.

4 polubienia

Nie interesują mnie netowe znajomości. Nie szukam tu przyjaciół, znajomych, tylko dyskutantów. Wszelkie zażyłości zabijają dyskusję i zaczyna się poklepywanie. Gdybym szukała znajomych wybrałabym inny portal społecznościowy, a nie forum, które powinno służyć dyskusji. Dlatego też fora upadają.

Ale każdy robi jak chce, w zależności od potrzeb.

6 polubień

O toto

2 polubienia

No i jak tu Ciebie nie lubić :smile:
Dziękuję!

2 polubienia

Patrz, kolego, a ja nie zwróciłem uwagi na timbr Twego głosu. Ale pogadałbym z Tobą jeszcze. Trzymaj ten telefon bliżej, bo dzwoniłem kilka razy. :yum:

2 polubienia

To nie wiesz, co tracisz :slight_smile:

6 polubień

Kiedy?Dzisiaj?
No i ja jestem w domu,w Poznaniu i nie pamiętam czy dawałem Ci polski numer…

Sorry, pomieszałem z numerami.

Miałam tak @anon80021811, ale na odwrót też miałam - szok w drugą stronę ;), ale to głos.
Nasze wyobrażenia takie psikusy czasem wyczyniają, że koniec świata.
Kilkakrotnie negocjując coś w pracy przez telefon z ludkiem nadziewałam się na takie właśnie przeciwieństwa, kiedy delikwenta zobaczyłam tete a tete :open_mouth:
I stwierdzam, że najlepiej, to sobie jednak nic nie wyobrażać :wink:

2 polubienia

W pracy czasem mówiliśmy, że zadzwonił przystojny głos. I niekiedy na głosie się kończyło.

2 polubienia

Bo głos jest mega ważny w ocenie atrakcyjności. Przeciętnego faceta z ładnym głosem postrzega się racaej jako atrakcyjnego. Z brzydkim głosem-odwrotnie. Z kobietami może działa podobnie, mie wiem.

To zadzwoń do mnie i będzie jeszcze lepiej

No najwyraźniej bo nie ma śladu po telefonach…Zresztą dzisiaj,z mała przerwą dla Mality,cały dzień podporządkowany był szkole córki.Dopiero teraz zaokretowalem w domu i sprawdziłem telefon :smiley:

Dopiero dziś się zorientowałem, ze dzwoniłem nie pod Twój numer. Do kogo, pojęcia nie mam, bo nikt nie odbierał.

1 polubienie

He,he…Przytomność zero :smiley:
Wzywać Houston? :innocent:

1 polubienie