Ależ ja dziś piękną dziewczynę widziałem na osiedlu

Zamieszkała niedaleko.
Chce zagadać. Myślicie że zechce skromnego, przystojnego i miłego alkoholika który co prawda czasem zapali zielsko ale ma pracę, mieszkanie i jest miły?
:smirk::heart::heart_eyes:

2 polubienia

Nie jestem ekspertem ale to jej powinieneś się zapytać a nie nas :grin: Kto nie ryzykuje ten szampana nie pije…

3 polubienia

Racja. Najpierw kielich na odwagę.

Ostatnio to się okazało że ta która mi się podobała miała 14 lat. :pensive:
Teraz te laski szybko rosną kurła.

1 polubienie

Z dziewczynami to jest tak. Szczęśliwy facet, gdy jeszcze nie ma (Wszystkie dziewczyny jego!) i szczęśliwy ten, który już ma. Ty jeszcze nie masz, więc zaliczasz się do pierwszej grupy szczęśliwców.
Daj nieco więcej info, może Ci tu pomożemy, byś się w tej drugiej grupie się znalazł.

Nic nie wiemy jak na razie, oprócz tego, ze to dziewczyna. Może ma psa, kota, żółwia, rybki? Cokolwiek ma, Ty tez masz lub niedługo będziesz miał, lub miałeś.
Wyczaj, gdzie chodzi do sklepu, co kupuje, Ty też kup, albo spytaj czy to dobre, smaczne, gorzkie, słodkie …
Spotkaj ją w sklepie odzieżowym, przymierz szalik spytaj, czy Ci pasuje To nic, że na zewnątrz 35 st w cieniu, nie zrażaj się … Tylko nie rób z siebie ofiary. :smile:
Daj znać o postępach … Wspomnij, że mnie znasz, to może czasem pomóc :sunglasses:

Dobra, na razie wystarczy, idę dalej sączyć piwko …

4 polubienia

A jak wyczuje gorzałę ?

1 polubienie

Szanujące się kobitki raczej wolą wyczuć Chanel np. Allure Homme, Yves Saint Lauren albo Hugo Boss. Przynajmniej mi się tak wydaje. Są odstępstwa od reguły, ale gdzie ich nie ma? Ja bym na pierwszym tete a tete sobie gorzałę nieco odpuścił.

Jak już naprawdę musisz przed premierą nieco tknąć alkoholu, to albo sobie potem 3 razy wyczyść kompletnie paszczę albo załatw to metodą komandosów: Nasącz sobie tampon w spirytusie i włóż w d… (sorry brachu, ale to działa podobno). Będziesz miał we łbie klimat a z buzi jak u noworodka … :joy:
Jeśli nie pomogłem, to i tak nie odpuszczaj … Jak kobitka fajna, próbuj.

4 polubienia

Ale na żywca, czy reklamę na autobusie? :rofl:

1 polubienie

Jak żywa :wink:

I ani jednej opinii czy pomysłów samych kobiet, podejrzane, samo bycie miłym czy pracującym to za mało, a plany dalsze na życie he ? masz babkę jednego dnia ona gotuje obiadek a drugiego dnia on ma obiad w płynie i tak czas miło płynie do weekendu, wspólnie się wybieracie z butelkami do skupu

1 polubienie

Myślę że prawdziwa miłość wyleczyła by mnie z picia.

1 polubienie

Albo ją doprowadziła by do zguby swego życia albo ruiny finansowej - kredyt dają tylko raz. Nie znam przypadku by facet po ślubie się zmienił na korzyść, zmiany są chwilowe pod publikę, potem wraca stare przyzwyczajenie bo już sprawdzone bez niespodzianek. Wspólne cele życiowe czy plany się oddalają bo każdy ciągnie w swoją stronę. Ustąpienie komuś to porażka i utrata honoru, takie życie to więzienie - pan i władca z służącą na skinienie czy zachcianki, a jak pojawi się dziecko to już tragedia, bo ja pracuję i zmęczony jestem. O małżeństwie myśli się dużo wcześniej, potem jest demencja o obietnicach i kłótnie. Pechowo nie spotkałem kobiety która by nie piła by się kontrolować i być nadal kobietą

2 polubienia

Jak słyszę “miły facet” to mi się mdło kojarzy.

3 polubienia

Prawdziwa miłość to zgoda na trudne argumenty naszych zmian w wspólnym pożyciu, każdy wytacza swe granice od tu do tam to moje zamiast nasze. rozumiemy to dopiero gdy to tracimy w rozwodzie czy gdy się zawiedziemy - gdzie ja miałem oczy ? nad kieliszkiem czy nad talerzem obiadu. Wspólne życie to pozbycie się swoich planów, przyzwyczajeń itd, na rzecz wspólnego pielęgnowania drugiej strony - ma także prawo zachorować / wtedy przejmujemy jej obowiązki z radością itd. to cementuje każde małżeństwo niezależnie od kłopotów czy radości, żyjemy dla drugiej strony jeśli nam na niej zależy a nie dla siebie

Maseczkę na twarz - dla bezpieczeństwa, czapeczkę na głowę - aby przykryć to co tam sterczy i śmiało do boju. Gadane masz, pod czachą też coś, więc i szansa jest. image

3 polubienia

Jak sie okazuje maseczki zaczynaja miec swoje zalety :rofl::rofl::rofl:

2 polubienia

Desperat jesteś i tyle skoro piękną dziewczynę aż dziś widziałeś !. Ja te piękne widzę od urodzenia na codzień. Każda jest ładna / piękna, skoro tego nie zauważasz to potrzebna ci kobieta która będzie odbiciem twej mamy - gotować obiady na zamówienie, itd, a bardziej po męsku było by jej podziękować za trud z którym nie możesz se poradzić, Najzwyczajniej świadczy o tym zauroczenie żeńską stroną, na początek kup se psa i waruj razem z nim przed jej domem :stuck_out_tongue_winking_eye: :joy:

1 polubienie

Spotkałeś @kaziu mnie :rofl::rofl: :stuck_out_tongue_winking_eye:

Zniechęcasz mnie.

1 polubienie

No fakt, tylko jak cię zapisać w kolejce - przed tobą 2 insze się dopominają kontaktu ze mną :thinking:

1 polubienie