Amerykanie zaszczepili już 133 mln rodaków, a do końca pierwszych 100 dni prezydentury Joe Bidena

Koorwa … No, ale jak tyle osób choruje i służba zdrowia jest na wyczerpaniu to nie ma się co dziwić …

@benasek skutecznosc?
wirusy to, ze uzyje starego przyslowia - zwinnosc malpy sile slonia da ci… tym razem wpisz nazwe szczepionki :wink:
na grype - ta prawdziwa nigdy nie chorowalam, raz sie zaszczepilam, na wszelki wypadek - dzien z glowy typu goraczka i oslabienie - efekt? przestaly mi sie febry (herpes) robic i to juz sie utrzymuje 11 rok. a wirus ponoc w stanie uspienia zostaje w organizmie do konca lat naszych?
w temacie wirus ludzkosc porusza sie jak pijane dziecko we mgle - podpieranie sie polityka i niepelnymi statystykami? i religijnymi przesadami? ze jak czegos nie zrobie to mi duszyczke szlag trafi?

2 polubienia

Tutaj też na samym końcu pokazują ten ranking, że Polska jest na 50 miejscu, a Brazylia na 51 miejscu :confused:

1 polubienie

Zawsze mieliśmy idiotów za rządzących.

Brak organizacji, ciągłe cięcia, likwidacje kuchni szpitalnych na rzecz śmieciowego cateringu. Bo po ch*j trzymać ludzi w robocie i im płacić 2000 zł netto.
Teraz te zaniedbania wychodzą.
W Niemczech też teraz lekko nie jest ale umieralność mają w porównaniu z Polską śladową.
Same szpitale są lepiej wyposażene. Chorzy lepiej jedzą, szybciej wracają do zdrowia. Są tam też nasi lekarze :wink:
W Polsce to szpitala przyjedziesz z covidem a wyjedziesz z anemią i gronkowcem.

1 polubienie

Szkoda gadać :confused:

1 polubienie

Polska :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Polska zajęła niechlubne 50 miejsce, a za nami są jedynie:
51. Brazylia
52. Czechy
53. Meksyk …

Meksyk to jest najbardziej bandyckie państwo na świecie i jak to się mówi “niezły meksyk” :confused:

nazywasz to rankingiem? glupoty chyba…

1 polubienie

Też mi pocieszenie.

2 polubienia

A niby czego … Mówili, że brali pod uwagę różne czynniki … Spójrz sobie na to ile było chorych w Meksyku, a ile w Brazylii … A teraz sobie uświadom, że w Brazylii umarło ponad 310 tysięcy dopiero ludzi, a w Meksyku ponad 200 tysięcy ludzi …

Nie zamierzałem pocieszać xd :smiling_imp:

1 polubienie

To większe kraje.
Polska wcale nie taka duża a ludzie padają jak muchy nie tylko na covid. Z demografią jest źle od lat.

1 polubienie

Ja zawsze wiedziałem, że zmierzamy w złym kierunku i że powinniśmy inwestować w służbę zdrowia … Niestety wszystkie partie miały to gdzieś :confused:

Na pocieszenie mogę dodać, że dwie pozycje lepsze od nas to Egipt oraz Irak :confused:

Ja pierd*le! Już 2 tygodnie temu ten film wstawiony, a ja dopiero się za niego biorę … No to grubo …

1 polubienie

policz ilu tam jest ludzi, dodaj warunki geograficzne, kulturowe i dopiero twórz modele porownawcze.
o takich podstawowych zalozeniach jak dzialanie wirusa na poszczegolne populacje genetyczne? zwane dla niepoznaki rasami ludzi? ´
chcesz miec wszystko podane w wersji czarno-bialej na wypolerowanej patenie? (to taka tacka - polmisek- kielich uzywane w liturgii chrzescijanskiej, gdzie udziela sie komunii. ma byc nieskazitelnie czysta)

1 polubienie

Żółta “rasa” umiera najrzadziej … Nawet w Indonezji dopiero 40 tysięcy ludzi zmarło …

a Watykan ma umieralnosc zerowa. swoich obywateli.

1 polubienie

Ich jest mało … A więc bardzo łatwo kontrolować ich terytorium i narzucić wszystkim środki bezpieczeństwa … Dodatkowo oni są baaardzo bogaci :wink:

I chorowali na pierwsze mutacje koronawirusa, a nie brytyjską czy inną nową groźniejszą mutację :wink:

Chyba tylko oficjalnie. Duchowo i z przysiegi lojalnosci?
A sprawdzales emiraty i spolke? Tajne przed przeczytaniem spalic.

1 polubienie