Amerykańskie filmy, temat wydzielony

Nie chcę Cię martwić ale czytałam, że palenie zabija.
Przemyśl czy nie warto odrzucić papierosy. :smiling_face:

1 polubienie

A ja myślałem,że to o wódkę chodzi gdy się ją nie zapija :slight_smile:

2 polubienia

Putin to glupi nie jest, ale ruskie?

1 polubienie

Ruskie są zastraszone i nie mają nic do gadania.Co do putina to jednak zostaję przy swoich spostrzeżeniach.Może nie mam racji ale sądzę,że jednak jest.

2 polubienia

Mi się z kolei wydaje, że on myśli, że wszyscy ludzie (ludzie innych nacji niż rosyjska) są tak samo tępi jak Rosjanie. I gada głupoty mając nadzieję, że mu wszyscy wierzą. Czyli jednak wychodzi na to, że jest głupi, myśląc sobie, że jest jedynym mądrym i sprytnym na tym świecie. Mania wielkości? :wink: :joy:

3 polubienia

A czy komuś kiedykolwiek przeszkadzało że rolę Otella grał biały aktor? :rofl:

4 polubienia

Albo sam fakt,że przed wojną chciał NATO pogonić z krajów graniczących z Rosją…i co mu z tego wyszło?
Dzisiaj w ruskiej prawdzie płaczą,że Finlandia jak wejdzie do tego paktu to przy ruskiej granicy będą latać NATO-wskie samoloty.Ciekawe czy naród mu za to podziękuje.Chciał stworzyć mocarstwo a cofnął w rozwoju jak nikt przed nim.
Szkoda,że łajza ma broń masowego rażenia!To go jeszcze ratuje.
-Nadal jednak jest niebezpieczny i to bardzo!

4 polubienia

Myslisz, ze to po prostu marionetka, ktora znalazla sie w odpowiednim czasie i miejscu, zeby zostac lalkarzem?
Nie bylby to pierwszy przypadek w historii.

Ale szuwaksem na buzi potraktowany, zeby wygladal na murzyna.
Czarnej Anny Boleyn raczej w chlorku nie wymoczą. :wink:

2 polubienia

Dziewczyna jest śliczna. Wybielenie jej byłoby wredne, bo chyba zabrałoby jej sporo urody.

2 polubienia

Wapnem wybieli? Albo pasta do zębów?

1 polubienie

Zwsze mi sie przypomina mi moj sp. mąż - sliczne to, tylko dlaczego czarne???

Nie wiem.Im więcej szukam informacji tym mniej wiem…
A to miał być temat o filmach a ja tu o głupotach nawijam :wink:

2 polubienia

@Conradus - niestety żyjemy w takich czasach, że ten akurat temat przewija się po troszku wszędzie i nic na to nie poradzimy. Takie mamy życie, że chcemy czy nie chcemy trudno nam przestać myśleć o wojnie “za ścianą”.

2 polubienia

Okonek zawsze może ponownie temat rozpączkować.

3 polubienia

Anna Boleyn to postać historyczna.Jak tak dalej wszystko będziemy"tolerować"to się okaże ze Maria Sklodowska-Curie może być Wietnamka a krolowa Jadwiga krwiożerczą Indianka z plemienia Mohawkow.
Jak widać możliwości skretynienia są nieograniczone.

1 polubienie

Dlatego lubie SF.
W ramach umowy miedzy autoermi czytelnikiem nawet liczba π moze być rowna 4 i nikomu nic do tego :wink:
Teatr czy filmy są tez sztuka umowną.
Teatr jakby bardziej.

1 polubienie

Nie wiem. Nie śledzę wątku zbyt dokładnie więc nie wiem czym postanowiliście ją wybielić, ale jeżeli jesteś ciekawy, to sam przeczytaj dokładnie i może znajdziesz odpowiedź :wink:

To jeszcze dodam, że w klasycznym teatrze greckim nawet role kobiece grali mężczyźni. Tak jak ktos wyżej napisał - aktorstwo to sztuka umowna.

1 polubienie

To jeszcze w czasach Shakespeare aktorek nie bylo :rofl:
Dopiero w XVII wieku Wenecjanie zajeli sie rownouprawnieniem na scenie, choc do dzis aktorstwo w wykonaniu pań wiąże sie ze szczególnym ryzykiem , co zdaje sie potwierdzac ruch #metoo?

1 polubienie