Appeldorn

A u mężczyzn? Słowenia odpadła w półfinale przegrywając 2:3 Z Francją. A prowadzili 2:0 i trzeciego seta 10:6. Finisz Francuzów był, jednak imponująco niesamowity.

1 polubienie

Juz dawno nie widzialem tak nerwowewgo meczu!
Przez 3/4 spotkania bylem pod wrazeniem inteligentnych zagrywek Polek,do czego historia mnie raczej nie przyzwyczaiła :wink:
Gorzej na siatce.I niemal calkowity brak kontry…O ile blok od czasu do czasu,robil swoje o tyle przejąc i zabić,nasze potrafily rzadko…
Jest jednak fajny sklad.I… dziwnie reagujacy trener.Normalnie narobilem wczoraj halasu w domu jak pod koniec meczu,zdjąl Mędrzyk!Jedyna ze skutecznoscią oscylującą ok. 50%
Rotowanie skladem w obliczu niestabilnych Smarzek i Stysiak tez mogło dziwić…
Oby juz nic sie tym dziewczynom nie przytrafilo.Zadne kłótnie i burdy bo to jest cholernie mocna ekipa na kolejnych kilka lat.
Teraz przydaloby sie troche ograc i uspokoić w meczu z Azerkami ktore wydają sie odstawać…I oby nie za bardzo chcialo im sie ocierać łzy :wink:

1 polubienie

Z Azerkami powinny wygrać, bo, na szczęście kryzys był w pierwszym meczu z Bułgarkami, drugiego więc nie powinno być. Jeżeli w kryzysie z takimi Bułgarkami potrafiły wygrać, to strach się bać co będzie, gdy dojdą do optymalnej formy.

A w półfinale Niemki albo Turczynki i tu dopiero się okaże prawda. Czas też, aby wreszcie Godek odpaliła. Jak odpali, to będzie dobrze. Moim zdaniem, we wczorajszym meczu, cichą bohaterką była pani Mędrzyk.

1 polubienie

Zgadzam sie!Grala na poziomie Magdy Sliwy z przed lat.
Smarzek zdobywala wazne punkty ale jej niemoc przy"ścinach",byla irytująca.Ale w takich chwilach,odzywala sie Kakolewska.I o to chodzi!Jest ekipa!

1 polubienie

Myślę, że dziś Nawrocki wrzucać będzie rezerwowe. Niech się wprawiają, a podstawowe też odetchnąć muszą. Zwłaszcza przed półfinałem.

1 polubienie

A to bedzie zdaje sie,Turcja lub Niemcy?Czyli w sumie,do przewidzenia…

Tak.

Jak dobrze czytać o sporcie: dowiedzieć się przy okazji różności!

1 polubienie

Miła koleżanko @elsie polecam, zatem dziś o 20. 00 na Polsat Sport.

1 polubienie

Tymczasem u mężczyzn znamy finalistów. To Francja i Niemcy, którzy w półfinale odprawili Bułgarię.

@collins02 Kogo obstawiasz? Ja, bez przekonania stawiam na Niemców.

1 polubienie

Niemcy to specjalisci od mission immpossible…Francuzi sa lepsi ale czy tak zagrają?
Nie wiem…
3:1 dla Francji bo to juz ta faza…

1 polubienie

Pffff (jakby rzekł kochany Gummiś) NIE MAM telewizora… :skull_and_crossbones:

A ja mam. Właśnie dla sportu.

1 polubienie

Zaraz Niemcy - Chorwacja, a potem Belgia - Turcja. Każda z tych drużyn może stanąć nam na drodze do finału.
No i o 20 nasze dziewczyny z Azerkami.

Oglądam po kolei wszystkie te mecze. Żebym nie oglądał, takiej opcji nie ma.

1 polubienie

D - CRO 1:0 25:16
Demolka. Połowę punktów Niemki podarowały Chorwatkom z błędów własnych, w tym 5 serwisowych.

1 polubienie

Tak wlasnie moze wygladac turniej tego typu.Bez prestiżu.
Nie ma nawet jednego powodu dla ktorego Chorwatki mialyby sie teraz spreżać…

1 polubienie

2:0 do 17

Ciekawostka; Do połowy seta “jugolki” grały, a Niemki stały i było +4 dla bałkaniarek. Ale potem Niemki zaczęły grać swoje i po Chorwatkach. Myślę, że na 3 setach się skończy.

1 polubienie

3:0 do 22. Ostatniego seta Niemki wygrały, praktycznie rezerwowym składem.

A teraz Turcja z Belgią i tu, będzie o wiele ciekawiej, bo obie drużyny grają o awans do półfinału. I obie wiedzą, jak się gra w siatkówkę.

1 polubienie

A ja chcę mieć (nie tylko…) :disappointed_relieved: