Automat na napoje i słodycze?

@anon18020312 500 zł na czysto to całkiem nieźle. No rzeczywiście te serwisy…

2 polubienia

Pamiętaj że tereny szkół i placówek gdzie są dzieci nie można wszystkiego sprzedawać.

1 polubienie

Wartość dodana to opłaty za dzierżawę kawałka ziemi pod automat i prąd - automat musi schłodzić napoje, inaczej to fermentacja i straty, pomimo że prąd przemysłowy to inna taryfa opłat

1 polubienie

Prąd przemysłowy jest droższy ! Tak to absurd ale tak jest.

1 polubienie

a piwem i szampanem widzialam.
a nawet korzystalam…

2 polubienia

W Polsce nie da rady. Kolejny absurd na piwo 0% też musisz mieć dowód :crazy_face:

2 polubienia

Bez rozpisania biznesplanu czy rozpoznania sytuacji w temacie automatów trudno coś gdybać, choć nie przeczę że można przejąć kogoś w ajencję

1 polubienie

W Italii popularne automaty z piwem butelkowym 0,5 L Peroni i z papierosami jak i np prezerwatywy

1 polubienie

u mnie indywidualnie to moze dla pracownikow daloby sie kupic taki automat, ale generalnie automatami zajmuja sie duze firmy i do tego jeszcze im musisz doplacic za ustawienie i uzytkowanie automatu.
co do piwa? nie wiem jak to teraz, czy przypadkiem nie wycofali alkoholowego z automatow? uczciwie mowiac czasem kupie w czyms takim zimna wode latem i to jak jakiegos baru czy sklepu na horyzoncie nie ma , wiec pojecia nie mam jak wyglada z reszta.
a zeby alkohol kupic to tez trzeba byc pelnoletnim i do tego w nocy jest prohibicja.

3 polubienia

papierosoe nie kupsz, a prezerwatywy to przy aptekach maja automaty.
i poza tym u kazdego barmana spod lady, bo my we wsi mamy aprekarza milosnika JPII i szlaban na zbereznosci lub 3 km do puebla…

2 polubienia

Sąsiadka serwisuje bankomaty - wychodzi na rękę ok 1600 zł/ miesiąc - sprząta dookoła, odśnieża, czyści, drobne liście, trawa, papierki / dezynfekuje klawisze, monitor itd. środki czystości daje określony bank w zleceniu. Jeśli jest bankomat w środku / oddzielnie zabudowany / to ma specjalną kartę dostępu całodobową + pisemne imienne zezwolenie, czas pracy nielimitowany, lista obecności to karta dostępu przyłożona do kamery bankomatu

1 polubienie

@kaziu Fajna sprawa. Jak się na to załapać?

1 polubienie

Ona obsługuje bankomaty PKO z racji że ich więcej na moim terenie. Poszukiwała pracy i poszła bezpośrednio do biura z taką propozycją, pomimo że bank posiada inne sprzątaczki - pracują tylko w obrębie banku, nie na zewnątrz. Deszcz, śnieg to musi iść, dojeżdża rowerkiem, wiaderko z szmatkami na bagażnik, miotełka przygumowana do ramy, nieraz ją córka zastępuje / zapisana w zleceniu

1 polubienie

@kaziu Czy to po prostu prywatną inicjatywa?

1 polubienie

Ona jest zadowolona, choć to małe pieniądze. Kiedyś razem chodziliśmy na różne kursy, szkolenia do biura pracy - programy komputerowe do biura, magazynowe, kasy fiskalne + fakturowanie, obsługa wózków, spawacz i inne wg swego pomysłu, miała dodatkowo jeszcze kwiaciarstwo
, + wieńce i wiązanki, i krawcowa A - Z / wykroje, przeróbki, szycie maszynowe itd /, tu się szkoliła 6 miesięcy po 8 godzin dziennie, szkolenie płatne + wyżywienie, i ostatni to fryzjerka + paznokcie, kurs w szkole biznesu zakończone szczegółowym egzaminem na świadectwie. Jako fryzjerka to mnie strzygła + mycie i masaż na egzaminie czeladniczym w Łodzi - byłem żywym modelem opłaconym przez szkołę biznesu + diety. Jak zauważyłaś zjadła nas konkurencja

Przy większych skrzyżowaniach stoją automaty z cygaretami + zapalniczki. Kupowałem szefowi, wychodząc z kościelnej katedry / ma 6 pięter poziomów / wychodziłem centralnie na automat z piwem, ile to Peroni ma % to specjalnie nie patrzyłem, było po 80 eurocentów, w smaku podobne jak Specjal i mocno schłodzone, ino otwieracz do kapsli był na grubej lince przyśrubowany. Młodych nie zauważyłem przy automacie, ci byli przy automacie z sokiem malinowym / saturator z gruźliczanką / :stuck_out_tongue_winking_eye:

W aptekach dyżurują szpitalni lekarze + robią zastrzyki, nieraz też jest dentysta. Najbliższy szpital to około 40 km odemnie był, a to wioska wielkości Gdańska lub Bydgoszczy, kilka kin, opera itd
Na aptekę załapałem się zaraz po przyjeżdzie, dało 2 zastrzyki w pośladek, i leki na gorączkę + biegunka, rachunek to 50€ jedna dniówka wtedy

@kaziu Sporo tych kursów Twoja znajoma zrobiła! Nawet nie wiedziałam że tyle można😯 Korzysta czasem z tych umiejętności? Ja bym chętnie wzięła jakąś dotację na studia podyplomowe ale to tylko dla bezrobotnych… Jak już ma się dofinansowanie można już pracę sobie wziąć…

2 polubienia

Odpuść. To wyciąganie kasy z państwa albo z UE. Kursy nic nie wnoszące.

Czai się na kwiaciarnię lub fryzjerkę - staż kontrolny odbyła. Jako fryzjerka ma potencjał - nieraz po nią dzwonią do pomocy jak za dużo klientów. Ja co nieco popracowałem na kasie i w magazynach, częściowo faktury, podobnie w piekarni - potem się okazywało że tylko utrzymałem miejsce przed jego likwidacją hm dla swoich. Tak czy siak to ten ktoś drugi i tak sobie nie poradził / mamusia zmuszała innych do dodatkowej pomocy za free, tyle że ja potem odmawiałem, po co marnować swój czas na ogłupiające rozmowy że to dla sprawdzenia okresu próbnego który już zaliczyłem