Autosabotaż

Kardynał Riechelieu, wybitny polityk francuski, druga osoba w króleststwie po królu oficjalnie, a nieoficjalnie miał więcej do powiedzenia, niż Ludwil XIII. A Wy tu z jakiemiś koronkamy. :stuck_out_tongue:

2 polubienia

@birbant

Kojarzę gościa z filmu :Trzej muszkieterowie" .

2 polubienia

Ja też, z tym, że nie tylko.

2 polubienia

Nie lubię promowania alkoholu i alkoholizmu ale dziś po 18, to się na pewno napije piwa, niezależnie od rezultatu. :grinning::relieved:

1 polubienie

seta koniaku i byka za rogi… :wink:

1 polubienie

No co ty alkohol mnie rozleniwia ale kurła masz rację, żebym nie dukała, tylko gadała może głupio ale płynnie. :grinning::cold_sweat:

1 polubienie

ciekawa postac - w sam raz by pasowala do Twoich opowiesci o wywiadzie @birbant, bo nawet ponoc (wg pana Dumas) blondynki zatrudnial…)

1 polubienie

Niestety nie wiem czy dam rade dzisiaj z tym tlumaczeniem na dzisiaj
Tak jak napisalam na pytamy (moje ostatnie pytanie) opiekuje sie chora sasiadka. Teraz ide po jedzenie dla niej a potem musze jej objasnic komorke i wykupic nowa karte i zalatwic swoje sprawy
Postaram sie jednak, ale nie obiecuje
Zaznacze tylko ze przy tym tlumaczeniu (juz zaczelam) tez mam odruchy autosabotazu, ale mysle ze sobie poradze

2 polubienia

Jestem już po rozmowie jest dobrze!!!
Nie kłopocz się!

1 polubienie

Może sama coś wyszukam na ten temat w necie!

@anon75849589 @birbant @joko @vera223 @okonek
Udało się!
:grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning:
W lipcu emigruję do GB do pracy w fajnej firmie!
Jestem zajarana!
Dziś miałam rozmowę przez Skype po angielsku i byłam przerażona że mój angielski nie będzie tak dobry jakby chcieli!
Szczegóły zdradzę jak już podpisze umowę!
Juhhhhuu, rzucam tu wszystko! :grinning:

7 polubień

https://images.app.goo.gl/8ZRkzFDBgteuPRP18

szamp

1 polubienie

Jezu chyba zaraz pójdę po pifo :joy::joy::joy:
Myślałam że takich staruszek to już nigdzie nie chcą a jednak!!!:joy::roll_eyes: I nawet mnie rozumiał co do niego mówię :sweat_smile::sweat_smile::blush::stuck_out_tongue_closed_eyes:

Gif mi nie wszedł ale trudno!

3 polubienia
Dwa lata temu, byłam w podobnej sytuacji, też mi brakowało wiary w siebie, jednak udało się, a mialam 50-tkę na karku i dwadzieścia parę lat przerwy od jakiejkolwiek pracy ( pomijam etat menager house) hahaha.
2 polubienia

Jezu Ewcia :joy:
Rycząca 40 emigruje dasz wiarę? No szok!

To mi dałaś otuchę, że można w każdym wieku! :smile:

Miałem 55 lat, gdy wyemigrowałem.

2 polubienia

A co tu wiek ma do rzeczy?!!! Wiara w siebie to jest to!!! Mówiłam: nasza jesteś, wiec będziesz najlepsza!:wink:

1 polubienie

Ale jaja !!
Jak to emigrujesz ??
Ja pitole !!
Zwariowała!!

1 polubienie

Wow! Birbant a ja myślałam że już nic niespodziewanego mnie w życiu nie spotka! :laughing:

1 polubienie