Auuuu ! Auuuu!

A fe! WycoFUJ!e ( żartuje:-) jedyne na co w życiu liczę, to na siebie. Ojjj obecnie krowy to chyba trawy nie widziały od urodzenia…

2 polubienia

A mleko w fabrykach robią. :grin:

2 polubienia

:joy:

1 polubienie

Liczenie owiec lub baranów to dopiero rozbudza. Jeśli czasem chcę liczyć, to zawsze wśród nich znajdzie się jakiś, który nie chce stać spokojnie, tylko biega bez sensu i zaczepia inne, psuje szyki i liczenie i wszystko pomyli. I trzeba liczenie zaczynać od nowa. A to zaczynanie od nowa jest tak wkurzające, że wtedy to już nijak nie da się zasnąć. :sweat_smile:

4 polubienia

Masz rację @joko !, chyba się przerzucę na liczenie grzybów w lesie (nie mylić z innymi grzybami…) :stuck_out_tongue:

2 polubienia

co to za mleko? Z fabryki?
Niemasz jak mleko z cycka.Ot co. :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Przeprowadzono kiedys ankiete wsrod nowojorskich dzieci. Ok. 70% odpowiedzialo, ze mleko produkuje sie w fabryce.

4 polubienia

I wszystko gra. W FGM - w Fabryce Gruczołów Mlecznych :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Ja to robię tak: poleżę na jednym boku, a potem przekręcam się na drugi i próbuję zasnąć.

Jeśli masz taki problem częściej, spróbuj ocieplić barwę ekranów (komputer, telefon) i nie pić kawy i herbaty zbyt późno. Jeszcze niedawno sam nie sądziłem, że popołudniowa kawa działa aż tak bardzo na mnie.

Kawa się nadawa, lecz gorzała lepiej działa… :stuck_out_tongue:

2 polubienia

A wiesz Okonek, że kiedyś miałam taką fazę na “Kości”, że specjalnie w nocy nie spałam, bo czekałam, kiedy będą, żeby móc obejrzeć? :sweat_smile:
Teraz do zasypiania fajny jest “tatuaż do poprawki” na TLC

1 polubienie

Spróbuj zjeść banana,albo dwa banany,albo trzy banany-jeśli masz niedowagę… :wink:

1 polubienie

A od czego książka? krzyżówka? internet? Właśnie wieczorami (dla niektórych są to noce) mam na to czas i ochotę :slight_smile: Poza tym pisałaś to o 1,30, czyli zaledwie późnym wieczorem :grinning:
Nocny Marek
P.s.
Bo to 13h to chyba Twój czas :slight_smile:

1 polubienie

Od dawna nie miałem problemu z zaśnięciem. Bo troski mi się skończyły. Śpię jak dzidziuś.
Zastanów sie co może być przyczyną bezsenności?
Trzeba mieć rytm. Nie siedź do nocy, nie śpij do południa (jak Yarek), nie przejadaj się przed snem i nie stresuj sie.

A to przypomina mi sucharka o studencie odpowiadającym na egzaminie na pytanie o trzy zalety mleka ludzkiego w porównaniu z krowim. Napisał:

  1. najlepiej przyswajalne
  2. nie trzeba podgrzewać
  3. ma zajeb…te opakowanie
    :rofl:
3 polubienia

Na poczatku Bones bylo zabawne, ale z czasem zamienil sie serial w kino “familijne”, ktorego pare dowcipnych scen na sezon uratowac nie zdolalo.

1 polubienie

Z wieloma tak się zdarza. Człowiek zaczyna coś oglądać a potem robi się to zwyczajnie nudne.

1 polubienie

Najgorzej jak nie wiedza kiedy sie wycofac. NCIS to juz chyba 17 czy 18 sezon ciagna. Rachube stracilam przy 7. A klony czyli Los Angeles i Orlean jeszcze wczesniej…

Nie wszystkie tytuły są mi znajome, bo rzadko cokolwiek oglądam ale masz zupełną rację. Jak coś trwa za długo, to zwykle twórcom zaczyna brakować weny i takie coś zaczyna zwyczajnie nudzić. Ale wtedy nadaje się do usypiania :wink:

2 polubienia

Nie mam problemów ze snem. Kładę się i nara.