Awatary

Kliknąłem na listę użytkowników i zauważyłem,że są tam bardzo ciekawe awatary.Jedne są ambitne i poważne,inne śmieszne.
Które Wam się podobają lub ewentualnie śmieszą(w pozytywnym znaczeniu)?

5 polubień

W sumie każdy avatar coś w sobie ma. :smiley:

3 polubienia

Ma.Wiem,że temat taki trochę nie taki bo można się narazić,że się nie wymieni awka kogoś kogo się lubi.
Mnie się podoba:
20950_2

3 polubienia

Już kiedyś się nim zachwycałam. Uroczy jest :joy:

2 polubienia

To chyba bardzo indywidualna sprawa.
Ja chcialem by avatar coś o mnie mówił.Kiedyś była to chmurka nad Gran Canarią bo byłem dumny z tego zdjecia.
Teraz powazniej…
Buntownik jakim był Brando.Czarno bialy bo takie zdjecia i kino cenie najbardziej.Jego oblicze przeszło do historii…I fajnie mieści się “w ramce”.

3 polubienia

Ja mam byle jaki.O Joko nie mogę napisać bo niedaleko siebie mieszkamy to oskarżą mnie o różne różności…
Birbant ma fajnego awka.

2 polubienia

Krawacik był fajny. Oryginalny. Temu też niczego nie brakuje.

I tak Cię oskarżają o wszystko, co możliwe i niemożliwe, więc jedno oskarżenie więcej chyba nie zrobi różnicy? :wink:

3 polubienia

Zwracam uwagę na awatary i prawie o każdym bym coś napisał, no chyba, że osoba mnie kompletnie nie interesuje (a są przecież takie).

Conradus ma fajny, bo ma na kapeluszu czerwony latający talerz a co do joko, to zainteresowałem się swego czasu, kto też jej ten witraż stworzył.

Awatar collinsa wytłumaczył kiedyś sam jego właściciel a mój jest zwykły, ale chyba dobrze reprezentuje moją rozczochraną psychikę, szczególnie na tle 3 kolorów, które wrócą jak srutin się skicha … Prędzej lub później musi to nastąpić.

5 polubień

Grunt że masz w nim pióra.
To mi najwiecej mówi i wzbudza sympatie :wink:
Inna sprawa że faktycznie,takie czytanie miedzy wierszami,bywa ciekawe.
Problem jedynie z tymi którzy być może,sobie tego nie życzą :innocent:
W necie ciągle stąpa sie po kruchym lodzie :wink:

2 polubienia

Kiedy kilka lat temu, kiedy pierwszy raz zetknęlam się na forum z awatararami, pomysł wydał mi się mocno ekscentryczny. Z czasem przekonałam się do awatarów i nawet sama zaczęłam używać.
Czasami fajny jest zaskakujący kontrast nicka z obrazkiem. Podoba mi się też przemyślana i spójna kompozycja nicka, obrazka plus wyrażenie solidarności z Ukrainą. Są awatary dowcipne, humorystyczne, zdystansowane, wywołujące usmiech i to też mi się podoba.Są awatary tajemnicze a przez to intrygujące. Może właściciele coś o nich pisali ale jestem tu niezbyt długo i ominęła mnie przyjemność poznania ich znaczenia. Są też awatary z mocnym akcentem kolorystycznym, który zwraca na siebie uwagę. I to też wydaje mi się ciekawe.
I jest ten jeden - subtelny, elegancki, dyskretny. :heart_eyes: :heart_eyes::heart_eyes: (Ukłony dla tej Pani :grin:)
Ciekawe czy jest już jakaś awatarologia? Pewnie ktoś, jakiś psycholog czy socjolog, przeprowadzał analizy awatarów na forach świata i wyciągał z tego jakieś wnioski.

3 polubienia

Z tego co wiem, to Niebieski Kapturek napisał spore dzieło na ten temat, ale przyznam, że nie czytałem.

2 polubienia

Wybaczcie, pomyliłam tematy. :smiley:

1 polubienie

Moj to takie zjecie pamiatkowe.
Kicia, ktora była wierna towarzyszka przez blisko 20 lat.
A nie wszyscy stosuja swoje indywidualne pomysly, czesc zadowala sie literka z urzędu.
Sa tacy, ktorzy co jakis czas zmieniaja, i tacy, ktorzy trzymaja sie jednego wzoru, czasem z niewielkimi modyfikacjami.
Mozliwosci jest wiele.

5 polubień

To przeze mnie… Ja temu winny.

1 polubienie

Oczywiście, poszłam jak owca za Twoim wpisem. :smiley:

1 polubienie

Właśnie fajny masz ten avatar, ma w sobie to “coś” :)) @Conradus .

2 polubienia

Mnie zawsze śmnieszyło, gdy avatar zgadza się z nickiem. Już nie pamiętam, czy na starym Pytamy czy gdzieś w Internecie, ale ktoś miał nick Strzały, a w avatarze faktycznie były strzały :laughing:

1 polubienie

A ja właśnie tak wolę, avatar z nickiem wg mnie powinny być spójne.

4 polubienia

5 polubień

Na starym pytamy były lepsze awatary

2 polubienia