Awatary

Kiedyś to wszystko było lepsze. :frowning:

A ja po prostu lubię płomień świecy!

Piromanka :rofl::rofl::rofl::wink:

Na starym Pytany to chyba był serwisant awatarów i społecznie się nimi zajmował jak było trzeba. Tu nie ma takiego. Kiedyś mi awatar szwankował, to nawet nie wiedziałem gdzie się z nim zgłosić… W końcu musiałem wymienić na nowy.
Teraz inne czasy.

Jest jeszcze wersja “krater”, ale to naprawdę świeca! :joy:

Oj panie, takie historie.
Mój awatar poprawiła Joko. :smiling_face:
Czy mojego awatara? W każdym razie to ona to zrobiła. :grin:

Juz nie narzekaj, bylo zapytac…
Nawet bym piwa nie chciala.

Bym zapytał …
Przecie, że tak, ale z tak wypłowiałym awatarem wstyd mi było się tu pokazywać.

Fotoszopem potraktowac i bylby jak nowy :wink::rofl:

Chyba “mojego awatara”, bo tak twierdzi portal WikiSłownik.

Dziekuję. :slightly_smiling_face:
No to mojego awatara podrasowywała właśnie ta Pani.

Nie wstawiłaś go. To jest Ten, który był. Taki zwężony. Pewnie Ci się pomieszały :smiley: Ja Ci ten podesłałam:
dziewczyna z perłą

Podesłałas mi dwa. To co ja wystawiałam było takie wyciagnięte.

:rofl:

No i nadal masz wyciągnięte, a ja Ci podesłałam proporcjonalny obrazek. Jeden. Może Twoja poczta pokazuje podwójnie. Sprawdziłam już.

To jak Wy sobie przesyłącie?
Czekam na nowy i…nic!

One do przesyłania używają gołębia a ten lubi sobie po drodze zajrzyć do gospody …

Na mail, bo to już dawno temu :wink:

A nie lepiej tu na prywatne wiadomości?!

Ale wtedy Herytiera była tu nowa i jeszcze nie we wszystkim się orientowała. Teraz korzystamy z priwu jak chcemy Ciebie poobmawiać :upside_down_face: