Awatary

Muszę pogrzebać w skrzynce.

Taaak??? A kto gołąbkowi pokazał, jak piwo smakuje? No kto?

Latanie po alkoholu. :smiley:

Weź avatar stąd. To ten sam co w skrzynce :wink:

Tak zrobię. Zwłaszcza, że w skrzynce amba, fatima, było i nii ma. :smile:

Służyłaś w wojsku, że tego typu powiedzonko znasz? :wink:

Nie, wojsko mnie jakiś ominęło.

Pewnie dziadek kolegi @benasek, bo on duzo rzeczy potrafil, a przekazy o golebiach pocztowych siegaja zamierzchlej przeszlosci…

Miałaś kategorią Dy?

Jeśli dy to od dy jak duuuu… :smile: to chyba tak.

Ten naprawiacz awatarów to by się przydał. :smile:

Podaj Joko hasło to Ci wstawi.

Nie ma wejścia na profil. :smiley:

Wejdź do siebie i kliknij na ustawienia (tam jest emotka - taka dziwna śrubka).

Już coś zrobiłam ale nie wiem czy widać różnicę.

Jest jak było. Ty coś kombinujesz.

Skądś pobrało obrazek. Hmm…

Tak na marginesie, właśnie słucham o Fatimie … :grin:

Patrz, jaka zbieżność. Czy to przypadek? :grin:

Nie wiem, ale ja prawie każdego dnia słucham różnych relacji, nie do końca wyjaśnionych. Tak więc jak wieczorem ktoś o czymś takim lub podobnym to zazwyczaj się temat pokryje.