Aż chce się latać?

To już niezupełnie byłaby hulajnoga :wink:

A tutaj reportaż z inauguracji samolotu KLIK
Zaczyna się tak naprawdę od trzeciej minuty.

Reakcje ludzi :wink:

W Rzymie jechałem podobnym kolorystycznie, ale było to zwykłe grafitti wandali. Taka nowa fala Wandali :rofl: :rofl: :rofl:

Wizygoci też byli?

Byli. Jak nazwa wskazuje na wizytacji, :grinning:

Afrykańscy :wink: