Bądźmy żołnierzami dobrej zmiany!

Znałam takich co z burdelu i skacowani na mszę szli, bo by dopiero zgrzeszyli nie będąc.

1 polubienie

Też myślę że lewica u władzy(ta partia) byłaby spoko ale gdyby rządziła samodzielnie. Bez zadnego mieszania z PSL po itp. Co jest oczywiście nierealne…

Nawet w szeregach zwolenników PO i lewicy jest więcej wierzących, niż ateistów. Ale oni nie są ślepi i widzą politykę KK.

1 polubienie

Dziki Zachód w Polsce robi się teraz. Ryba psuje się od głowy.

3 polubienia

Dziki Zachód był za PO PSL gdy chociażby polska traciła miliony złotych dziennie codziennie bo po Polsce jeździły cysterny z lewym paliwem a władza o tym wiedziała i nic sobie z tego nie robila… Chyba że była aż tak niekompetentna i nie wiedziala

Nie wiesz co było za PO, boś za młody. I jak zwykle wypowiadasz się na tematy, o których nie wiesz.

3 polubienia

Takie są fakty. To ty nie wiesz więc nie odpisuj teraz… Na siłę bronis PO nie wiedząc ze tak było za ich rządów… Pisać komuś że nie wie co było za PO a samemuv wiedziec tylko o plusa h xd

Na temat faktów masz jeszcze mniej do powiedzenia. Ale pisz sobie, co chcesz, mamy demokrację. A twoje pisanie niczego nie zmieni, ani tego, co sobie wymyśliłeś, ani tego,co jest.

2 polubienia

Mieszkasz za granicą. Masz prawo o tym nie wiedzieć. Przecież na temat tego co było za PO nikt tu nie pisze i nie pisal… Wmawiaj sobie dalej.

Tak. Odchodzi. Nic bardziej nie szkodzi Kosciołowi jak takie nawolywanie “na siłę”.

6 polubień

I nie rozumiem dlaczego jeżeli ktoś jasno mówi że nie lubi pisu ale po też nie lubi niby, to reaguje tak jak każdy gdy widzi kolejna afere pis… A zawsze zdenerwowanie gdy próbuję się coś napisać o czasach PO…
Czy ktoś tutaj, tym bardziej siedzący za granicą i sam z siebie nie interesujący się polityka i codziennymi newsami politycznymi z Polski, wiedzial by o tych wszystkich wypadkach i aferach pisu gdyby nie codziennie wystawiane tutaj tematy na ten temat? Czy każdy codziennie czyta serwisy informacyjne? Chodzi mi o to ze jeżeli za PO te osoby które teraz stanowią serwis informacyjny pytamy, były “nieaktywne” to może niektórzy mają nie prawdziwy obraz na temat rządów PO PSL… Bo nie miał kto wklejac każdej kompromitacji i afery PO

A prawda jest jaka napisałem… No tam widzę jeszcze serduszka itp… Żal…

Bo to retoryka w stylu “a u was biją Murzynów”.
Pewnie nie wiesz o co chodzi wiec spiesze z wyjaśneiniem - w latach komunizmu, gdy USA krytykowało ZSRR za brak demokracji i nieprzestrzeganie praw człowieka, przywódcy radzieccy zawsze odpowiadali w ten spsób - u was bija Murzynów! Czyli spychali niewygodny dla siebei temat na druga stronę.
PO przegrało wybory między innymi przez te afery a PiS wygrał dzięki deklaracjom “dość kolesiostwa, praca, pokora, umiar”! Okazało się, że PiS robi afery 10 razy większe niż PO. Więc jest się o co czepiać, bo po prostu KŁAMALI!

3 polubienia

Tylko ze ja nie przykrywam afer pisu aferami PO tylko wspominam o tym co było za PO… I nie można zawsze w ten sposób reagować i gadać że znowu przypomina to co było za PO bo broni tym pis… Po prostu pisze o PO… No jak widać mogę przypominać jeżeli sam teraz dowiaduje się takich rzeczy…A co do kłamstw to tak samo mogę przypomnieć jak kłamalo PO przed wyborami 12 lat temu… Oby wygrało to PO to będziemy mogli w końcu “na żywo” ich weryfikować.

Oby wygrało to PO to będziemy mogli w końcu “na żywo” ich weryfikować.

No wreszcie coś mądrego napisałeś! Mam nadzieję, ze dotrzymaja obietnic, zwłąszcza w zakresie Trybunału Stanu dla tych którzy łamali konstytucję

3 polubienia

PO było, PiS jest teraz.

1 polubienie

I robi dziki zachód!

1 polubienie

Ja nie mówię że PiS nie ma swoich afer ale jednak moja definicja dzikiego zachodu sto razy bardziej pasuje do czasów PO nawet jeżeli to pis ma większe afery… Jeżeli politycy PO rzeczywiście nie wiedzieli o tym co się im zarzuca to tym bardziej można powiedzieć że za ich czasów było jak na dzikim zachodzie…

Jedak mało wiesz i niech tak zostanie.

2 polubienia

Duzo wiem. Za PO mafie miały jak w raju i o to mi chodzi mówiąc Dziki Zachód. PiS przynajmniej z tym walczy i to jest prawda. A PO albo było tak niekompetentna że nie wiedziało co się dzieje albo dawało na to przyzwolenie… I to tyle

To niezly z Ciebie prowokator rosnie. Na razie sie wprawiasz. Brawo! Ze znakomitym skutkiem…

2 polubienia