Bardziej wierzysz decydentom, uczonym i ekspertom od rzekomej

pandemii COVID-19, czy mnie twierdzącemu, że to spisek bandy zbrodniczych oszustów, dążących do zarobienia mega pieniędzy na bardzo szkodliwych szczepieniach przeciw jawnie oszukańczej pandemii?

  • Bardziej wierzę decydentom, uczonym, ekspertom od rzekomej pandemii
  • Bardziej wierzę rzetelności Harmonika
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie nt. temat

0 głosujących

To wrecz swiadczy i tym ze pandemia ma sie dobrze, przeciwienstwie do organizacji panstwa.
Ciekawe 19 latek bez problemu mial dostep do danych.
Teoretycznie mogl, bo tajne nie sa.
Analiza krzyzowa zgonow i zachorowan mogla wykazac roznice na biezaco, ale czy wszystko byl covid.
Jest to problem wszystkich krajow usilujacych prowdzic ego typu statystyki - im slabsza cyfryzacja kraju, tym wiekszy balagan

I dlaczego jeszcze sam niw wziales sie za rachunki? Twoj geniusz wyraznie sie marnuje…

To jest tak krzyczące, zbrodnicze oszustwo z tą rzekomą pandenią, że aż nie wypada się nim brudzić, bo wystarczy pomyśleć na poziomie szkoły podstawowej.

Przecież zysk w ekonomi nie może istnieć i nie istnieje.

.jednokrotnie zostało to potwierdzone na łamach znanego w całym Wrzechświecie portalu pytamy.online.

2 polubienia

To, że nie istnieje, nie przeszkadza naiwnym, szubrawcom i oszustom dążyć do jego uzyskiwania.

Łoo Panie. Wodę w proszku tu lejesz.

1 polubienie

Weź takich myśliwych czy wędkarzy,. Myślą oni, że są sprytnymi cwaniakami, ale gdyby wiedzieli, że sami doświadczą straszliwego losu tych stworzeń, gdy logicznie wcielą się w ich życie, to mieliby całkiem inne do nich podejście

Postać lanej wody osiągnęłą wyższy poziom stanu istnienia.

.jest już w granulkach.

Przykro mi, ale poziom mojej szkoly podstawowej uragal wszelkim poziomom. Dno ponizej mulu.
I obawiam sie, ze w wiekszosci owczesnych szkol bylo podobnie.

Podstawówki uczą czytać, co pozwala samemu sięgać po wiedzę z różnych źródeł, choć takiego czytania można się nauczyć w 1 dzień, natomiast studia wyższe to systemowe ograniczanie i ogłupianie, w którym wychylanie się poza kanony, hierarchie i dezawuowanie ich, prowadziłoby do podważenia wysiłku lat nauki.

Pozwole sobie miec zdanie odrebne.

1 polubienie

Setki tysięcy ludzkich uczonych bezmyślnie i kompromitująco wierzy w istnienie zysku w ekonomii, choć do zrozumienia jego nieistnienia, wystarczy aż nadto poziom szkoły podstawowej.

Kiedy używasz takiego słownictwa, jesteś nieporównanie sympatyczniejsza, niż gdy mnie obrażasz.

Czyli zakażonych jest o wiele więcej. Brawo my.

Nie ma żadnej pandemii. Jest mega zbrodnicze oszustwo, aby przestraszone społeczeństwa wymusiły kupno szkodliwych, kretyńskich szczepionek za mega pieniądze dla oszustów.