Bateria w telefonie .

A widzisz , miesiąc temu miałam jeszcze iPhone , wyczytałam , że powinnam unikać czarnego tła.

Jaki masz model

1 polubienie

A to czemu? Jeśli ktoś pisze, że łatwiej się czyta, to w moim przypadku się to nie zgadza. Ja zdecydowanie wolę ciemne tła. Nie wali ekran jasnością po oczach no i sprawa baterii też ma znaczenie. Ale każdy niech tam sobie ustawia jak chce.

1 polubienie

mam 3 samsunga. Pierwszy 2 lata i 2 miesiące użytkowania… umarł. a to nawet smartfon nie był. Drugi 2 lata i 8 miesięcy użytkowania… ale 1.5 roku w pudełku wcześniej nieużywany leżał. Aktualnego wygrałem w konkursie literackim i używam 2 lata i 7 miesiecy.

1 polubienie

Jeden tu pisze, że ciemne tło oszczędza baterie, ale jeżeli nie ma amoleda to bujda na resorach, tak się znacie na sprzęcie współczesnym :slight_smile:

2 polubienia

Teraz wiem , że nie jestem sama :stuck_out_tongue_winking_eye:
Czesciej korzystałam z laptopa niż z telefonu , stąd brak wiedzy.

Jak się kupuje Szajsunga, w którym nawet baterie wybuchają i na tej podstawie ocenia się wszystkie smartfony, życzę powodzenia

Stary , Edge 6s

Jak się ocenia wszystkie wypowiedzi według wlasnego widzi mi się. to zawsze sie wie lepiej :wink:

2 polubienia

No to dziwisz się, że szybko Ci pada, jak tam procesor jest słabszy niż w dzisiejszych lodówkach…

1 polubienie

Ja też lubię czarne , producent doradzał :wink:

Bo się nie znacie kompletnie, :slight_smile:

A jaki model ? Mam też Samsunga J3 , stary ale super wyświetlacz.

Właśnie. :slight_smile:

Kup sobie Huawei Mate 20 PRO i przestaniesz narzekać

1 polubienie

No więc wracacie do porannych sucharkow :wink:

Kacper , daj na luz , wiem , że warto Ciebie zapytać o zdanie w tym temacie .
Zostaw mi praktyczne rady @Kacper_Jagielski i nie ujadaj już.
Proszę ?

Nie znamy się na sucharkach :wink:

Na tym akurat się znacie, jesteście zabawni jak lato z radiem :slight_smile: No, ale jak się ogląda kabarety na Polsacie…

1 polubienie

Podałem już, Twój telefon jest za słaby na dzisiejsze czasy, strony bardzo obciążają jego pamięć.
Ciągle jest na 100% wydajności, stąd bateria niknie w moment. Wymiana baterii nic nie da, oryginalnej się nie opłaca, a zamiennik będzie jeszcze gorszy od tej obecnej.
Proponuję zmienić telefon na nowszy

1 polubienie