Bateria w telefonie .

Fajnie mieć takiego użytkownika co się zawsze wiedzą z nami podzieli. Dziękuję :slight_smile:

1 polubienie

Sprawdziłam cenę , jest nawet tańszy od mojego ( nie kupię żadnego powyżej 2 tys)
W sklepie babka polegała mi jakiś telefon
XIAOMI ? Nie znam tej firmy.

Telefon znieniam średnio co roku, czasami częściej. Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby przy moim użytkowaniu nie musiała ładować co wieczór. Jeden dzień baterii to standard i raczej trudno zejść do 2

2 polubienia

Teraz widzę , że to norma u większości , dam sobie spokój na kilka miesięcy ( ja też często je zmieniam ) .

1 polubienie

@anon86894402 , daj namiary na ten konkurs literacki ? Co będę w koszta popadać , może też wygram Nowy telefon :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Ale to trzeba coś napisać :wink:

1 polubienie

Rozwaliły mnie te siermiężne, radzieckie kloce. Pewnie takie z kablem na bębnie, co go na plecach się nosiło i korbką z boku "komórki…

1 polubienie

Musi być wiersykiem ? :wink:
Kilkanaście lat temu raczkowałam w Internecie , szperałam gdzie się dało , trafiłam na dwa konkursy , zdobyłam I i II miejsce , za opisanie przygody związanej z rowerem wygrałam bilet do katowickiego Spodku na imprezę z Dj -ami na topie.
Drugi konkurs tyczy się opisu siebie , porównania do czegoś - kogoś , porownałam siebie do bursztynu , w nagrodę otrzymałam dwie pufy i dużą paczkę gum DO ŻUCIA !

3 polubienia

nic tylko szukać konkursu. Jak masz dobrą passę, to zwycięstwo ci pisane. Ja wystartowałem dwa razy w konkursach tanecznych. i zdobyłem trzy główne nagrody :slight_smile:

1 polubienie

Pierwsza komorke kupilem poczatkiem lst90’
Tez byl klocek,chociaz firmy Motorola.
Nie przypominam sobie radzieckich,ami rosyjskich komorek.

2 polubienia

Czyli co ? Pochwał się , nie wiem czy warto tańca się uczyć :wink:

1 polubienie

Nie pamiętasz filmów, jak ruskie sołdaty biegały po polu z takiemi bębnamy na plecach?
:stuck_out_tongue_winking_eye:

Pffff , mój 1 telefon miał antenę :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

A ze tak zapytam na ucho.
Spodek jeszcze istnieje?

1 polubienie

Tak , ma się dobrze.

1 polubienie

Eeee to juz mialas full wypas,u mnie nie bylo mowy o internevie i antenka byla wysuwana

1 polubienie

A ja tam bawilem sie trzydziesci lat temu)))

1 polubienie

Gdy jie korzystasz z ineternetu domowego,lub innej sievc,wylaczaj wi fi,bardzo energochlonne.
I niepotrzebne Ci aplikacje.

1 polubienie

W domu korzystam z wi-fi , wszystko w jednej cenie , nigdy nie kupiłam telefonu u operatora z umową na ileś tam lat.

Nie warto. W literaturze lepsze nagrody :wink:

1 polubienie