Będziecie oglądać?

2 polubienia

co Ty? ja apetytu czyms takim psuc sobie nie lubie…

4 polubienia

Q źwa … Ja pier…

Idę stąd.

6 polubień

Nie jestem zainteresowany, ale przeciw programowi nic nie mam.

6 polubień

Nieee. Nie mam kiedy… poza tym mi się nie chce. Jeśli chodzi o tego typu “hity” wolę “Żony Hollywood-u”

3 polubienia

Mnie w gowa nie pizło, ni byda paczał i szluz

5 polubień

A Ty dokąd? Zostawaj, bo Cię tutaj potrzeba, nie musimy o miłośnikach kolonoskopii, przecież gadać, są inne temata… :grinning:

5 polubień

Zajrzałem i spadam z tego temata … :grin:

To żem miał na myśli :slight_smile:

4 polubienia

To zaiwaniaj na sobowtóry kolegi @Sheev Fajne pytanko założył. Poudzielałem się, teraz kolej na Ciebie. Tylko o Gołocie, to już było… :roll_eyes: :stuck_out_tongue:

4 polubienia

W przyszłym tygodniu sam założę temat, chociaż nie każdy będzie mógł na niego odpowiedzieć …

4 polubienia

To ja w przyszłym tygodniu, w takiem razie idę na chorobowe… :sunglasses: :rofl:

4 polubienia

Ty już widzę wiesz, czym to będzie pachnieć … :grin:

2 polubienia

Bo znam Cię, jak zły szeląg… :sunglasses: :crazy_face:

1 polubienie

Tee @benasek to ja już wolę udawać chorobę, niż w Twojem temacie, naprawdę się rozchorować… :rofl:

1 polubienie

Byłem kiedyś nad Szelągiem (Jest Szeląg Mały i Duży) W tym dużym zgubiłem portfel. Jestem pewien, że nadal tam jest … Tzn kasa jeszcze jest. Tylko weź ją stamtąd wydostań …
Nie śmierdziałem groszem, gdy nad nim byłem i jeszcze je tam zostawiłem …

Taa, Szeląg nie kojarzy mi się zbyt dobrze … :grin:

2 polubienia

Nad tamtejszem jeziorem rozrabiałeś w tem Szelągu Dużem? Niedaleko Iławy? To podaj łapę, bo i ja tam za święty nie byłem swojego czasu… Kawalerskiego jeszcze… :innocent:

1 polubienie

A chodził taki jeden z piwkiem i dziewczyny bałamucił … Nawet był podobny do Ciebie …

Kolego, to Ty nie był? :crazy_face:

Nie napisze nic więcej, bo po co maja ludziska wiedzieć, coś tam robił … :grin:
Niech to między nami zostanie …

1 polubienie

Raczej nie ja.
Bo, jeżeli już, to jeszcze Cię nie znałem,
to już Ci szlaki grzechu, dzielnie przecierałem… :+1: :sunglasses:

1 polubienie

Choć jestem osobą tolerancyjną, to nigdy nie interesowały mnie programy randkowe. Rolnika szukającego żony też nie oglądałem. Poza tym z tego, co pamiętam, Player jest teraz dostępny tylko dla klientów.

3 polubienia

Ja jestem przeciw wszelkim reality show - nie oglądam.

7 polubień