Będziecie oglądać?

I to popieram

2 polubienia

Na MTV takie cuś od dawna w tym stylu było. Matka szukała dla córki lesby partnerki…

Popieram Twoje przeciw. :wink:

1 polubienie

Jakoś na dniach w Niemczech będzie leciało …wersja księżniczka szuka księżniczki… nie oglądam za pracowania jestem .

3 polubienia

W Holandii też jest coś podobnego w tv, ale nie mam pojęcia, jak to wygląda. Praktycznie reality dla mnie nie istnieje.

4 polubienia

Nie oglądam żadnych reality show, więc tego również nie zamierzam.

5 polubień

Witam i zapraszam do towarzystwa.

3 polubienia

Dzięki. Już tu byłam. Chciałam założyć jakis oficjalny temat, żeby się przywitać, pewnie ku rozpaczy niektórych, ale nie widzę takiej kategorii :person_shrugging:

4 polubienia

A z jakim nickiem, jeśli to nie tajemnica?
A kategorię to sobie możesz wybrać, jaką chcesz.

1 polubienie

Nie pamiętam :sweat_smile:
Kiedyś na starym pytamy Kajetana

2 polubienia

Moze od salonu zaczac? :wink:

A to już wiem.

To już innym razem.

1 polubienie

:smiley_cat::smiley_cat::smiley_cat:

A po co?

1 polubienie

Jak o jakiejś kategorii marzysz, to zgłoś to Zawsze szczeremu. :wink:

2 polubienia

Mzna by dodac kategorie powitania, ale kim sie jest mozna wpisac w ogolnodstepnej części profilu, a system szpieguje :wink: i zawsze powiadamia nowym uzytkowniku, zapraszajac do przywitania

1 polubienie

Kiedyś to były programy o zwierzętach. Nie to co teraz. :frowning:

3 polubienia

I dzieci czegoś się dowiedziały. A teraz 3-latki biją się po buzi jak w tym punchu…i to się jeszcze nazywa slapcośtam :confused:

1 polubienie

Ja zacząłem napierniczać się z rówieśnikami mając 5 latek. Byłem tylko 2 dni w przedszkolu i już pierwszego dnia musiałem przywalić klockiem w łeb jednego takiego, co wcinał mi się w rozmowę z koleżanką. A na drugi dzień zwiałem z przedszkola i woźny znalazł mnie w centrum miasta. Byłem, jak rasowy uciekinier bez butów, czyli na skarpetkach. I ten woźny mnie do placówki przywiózł rowerem zaraz po zawiadomieniu milicji przez spanikowany personel pedagogiczny. Czułem się bardzo ważny, bo ta milicja przyjechała.

5 polubień