Będziecie oglądać?

Eeee…niektórzy to uciekali skutecznie. I zanim policja zadziałała już byli w domu…

3 polubienia

Bo tam mieli kiepskich woźnych… :stuck_out_tongue:

Mnie w przedszkolu usilowali zsocjalizowac miesiac.
Potem od wrzesnia (rok wczesniej wyslali do szkoly, nie tylko mnie, całą naszą podwórkowa drużynę)

1 polubienie

Z tymi marzeniami to nie przesadzajmy :stuck_out_tongue_winking_eye:

Aaaaa dobry pomysł :wink:

giphy

3 polubienia

Nie, po stokroć nie! Nie ogladam tych wszystkich rankowych, bez znaczenia czy to rolnik szuka czy celebryta, bez związku na płeć.
Pop kultura siegnęła już dna.

6 polubień

Witaj na starych śmieciach @Leokadia !
PS. cóż za dwuznaczne stwierdzenie mi wyszło :slight_smile:

3 polubienia

A mi dziś jedna pani powiedziała, że "najważniejsza jest młodość"a jak jej uświadomiłam ile mam lat to mi powiedziała, że “to co, ale jest pani młoda i piękna i trzeba o siebie dbać” :heart: Bardzo jej podziękowałam za te słowa i też jej życzyłam wszystkiego co dobre.

8 polubień

No cóż od dawna wiadomo że jest to forum “emerytów” :sweat_smile: ale że zaraz śmiecie? No wiesz … Nie-ładnie! :face_with_hand_over_mouth:

3 polubienia

Brawo ty

2 polubienia

Mi szkoda czasu na takie coś tam …Wole dobrej książki posłuchać i posztrykowac …

6 polubień

A ja pooglądać ubrania na brzuch stresowy. No i buty.

2 polubienia

a ogladaj - wiesz ile przestrzeni zyciowej bedzie mial mężczyzna jak kupisz takie buty?

1 polubienie

Ciepłe piwo ! :beer::confounded:

Witam i dzień dobry :rose:

Jak możecie w takich łapciach chodzić, przecież stopy bolą

a czy to trzeba chodzic?

1 polubienie

:astonished:ale ten but jest do chodzenia, chyba ?, albo chyba do pokazu by szczęka komuś wypadła. Jak was zrozumieć, by uniknąć np wtopy czy kłótni, przez taki drobiazg. Pas

wlasne wesele przetanczylam w butach szpilkach na 11 cm obcasie. mial czlowiek zdrowie…
i jeszcze pozniej sie przydaly.