Bezpłciowi

Co sądzicie o osobach niebinarnych?
Taką osobą jest aresztowany (a) ostatnio aktywista/tka Margot.

To ludzie?

2 polubienia

Przełknęłam Bogdana Bęgowskiego vel Anna Grodzka, przełknę i Margot.
W dzisiejszych czasach nie dziwi nic, jeśli czegoś nie rozumiem, głosu w sprawie zabierać nie chcę.
Jedno jest pewne. Żadna istota ludzka nie ma prawa pozbawiać ich człowieczeństwa.

3 polubienia

To ten/ta w czarnym

1 polubienie

Wiem. Oglądałam to.

1 polubienie

Gwiazda

Problemy osób niebinarnych, heksadecymalnych, nieheteronormatywnych itd. mam dokładnie tam, gdzie te osoby mają moje problemy.

3 polubienia

ma dwie nogi, dwie rece i glowe, i przypomina czlowieka, to pewnie jest :wink:

2 polubienia

Polska władza uważa inaczej

Nie musiałeś tego słowa używać.
Jeśli robi wokół siebie zamieszanie żeby zaistnieć tylko z tego powodu, to tym bardziej nie chce mi się drążyć tematu.

2 polubienia

@efka Wiele ruchów ma swoje gwiazdy i swoich męczenników… Różne są pobudki działaczy i aktywistów…

1 polubienie

Trudno powiedzieć xd

Ten znowu powtarza te lewacka propagandę XD

Ostatnio trochę zacząłem rzygać LGBT
No ale jak oni inaczej mają wywalczyć równość?

1 polubienie

Nic nie sądzę. Nie znam. Ale ludzie rodzą się zrośnięci (bliźnięta syjamskie), mogą mieć nawet jedno ciało a 2 głowy, więc może też urodzić się ktoś, kto ma podwójne organy płciowe. Nie wnikam.

2 polubienia

Ale mnie chodzi o to że władza nie uważa naprzyklad tej osoby za nie człowieka tylko ten skrót LGBT…

Całkowicie mi są obojętni.

I tu jest ciekawa historia…
Orientacja płciowa tego człowieka jest płachtą na byka w postaci ziobrowych prokuratorzyn. Ten człowiek popełnił przestępstwo i powinien zostać ukarany, ale
sąd nie zgodził się na areszt, tylko na dozór i kaucję. Siepacze ziobry odczekali aż w sądzie będzie pełnił dyżur pisiacki sędzia i podsunęli mu zażalenie, a on podpisał areszt dla Margot.
Byłoby to może tylko kolejnym dowodem na to jak PiS omija przeszkody prawne, gdyby nie to że przeciw poszkodowanym przez Margot katolskim ekstremistom zostało zgłoszonych kilkanaście doniesień automatycznie przez prokuraturę umarzanych. Dołóżmy do tego brak aresztu dla księdza pedofila, czy umorzenie dochodzenia w sprawie katolickiego biskupa…
Prawackie media skupiają się na orientacji seksualnej tego człowieka, żeby przykryć jawną nierówność w traktowaniu przez prokuraturę zwolenników i przeciwników władzy.

3 polubienia

Przyszłość gatunku CZŁOWIEK podobno to osobnik bezpłciowy… :wink: :innocent:
Skończą się stereotypy i udowadnianie,kto jest bardziej męski,a kto kobiecy.
Mężczyźni wychowywani w otoczeniu kobiet,kobiety wychowywane w otoczeniu mężczyzn-mało jest takich historii i dzisiaj.
Moim zdaniem tylko psycholog potem ma sporo roboty i na siłę im myślenie przestawić próbuje.
Ogólnie=NIEZŁE ZAMIESZANIE Z TYMI PŁCIAMI.
Odpowiedź na pytanie-TAK ! To też człowiek.

1 polubienie

wcale nie jest takim rzadkim zjawiskiem u ludzi

I występuje od kiedy pojawił się człowiek. W niektórych starożytnych kulturach takie zróżnicowanie było bardzo nie tylko uznawane, ale i bardzo pożądane, co dziwiło dawniejszych historyków.

4 polubienia

Indianie też bardzo szanowali osoby “inne”, szczególnie szwankujące na umyśle. Uważali, że są nawiedzane przez duchy.

3 polubienia