Black lives matter?Doprawdy?

Trzeba się po prostu napić. I pilnować swojego podwórka. Co my szaraki możemy?

2 polubienia

Chłopie, czy tam babo, bo nie wiem, chyba chłopie. Twój mózg jest tak tępy, że uzasadnia mordowanie od posiadanego majątku lub jego braku? Bo ktoś jest biedny, to sytuacja zmusza do mordowania? Skąd ta rzeczona twoja afrykańska biedota, ma tak dobrze wyposażone w broń oddziały?
Po drugie, gdzie w moim wpisie masz o klerykaliźmie, czy antyklerykaliźmie Koranu, czy Biblii?
Po trzecie, sam temat, jakbyś nie rozumiał o czym, to nie jest o tym, kto więcej mordował, a o braku obiektywnego kryterium prawdy, o tym że gdzieś morduje się tysiące ludzi i nikt się nie zająknie, bo nie jest to medialne, a gdzie indziej morduje się jednego i wrzawa. W czym życie Floyda było więcej warte od życia pomordowanych w Nigerii?

1 polubienie

Dziękuję za wyjaśnienie. Miałem wrażenie, że jest tam dużo bezpieczniej. Hm… Mało zachęcająco to wygląda w kontekście ewentualnych wycieczek.

Najprawdopodobniej od Rosji lub Chin … Nie nazywaj mojego mózgu tępym bo już tyle razy udowodniłem, że to ma GIGANTYCZNE ZNACZENIE, że trzeba być naprawdę tępym, żeby tego nie widzieć … Oczywiście wątek kapłanów nie wierzących w Boga też ma znaczenie co już wcześniej w tym pytaniu pisałem … Już nie mówiąc o takich chrześcijańskich organizacjach terrorystycznych jak ETA, IRA, Czerwone berety, samodzielny Brejwik, itp …

Że też ja ciągle muszę przytaczać tak oczywiste fakty, mimo że już tyle razy to pisałem … :confused:

Stary - prześledź historią na szybko na YT chociażby, a będzie wszystko oczywiste … Serio myślisz, że to nie ma znaczenia (NIE WIEM JAK TĘPYM TRZEBA BYĆ ABY NIE WIEDZIEĆ, ŻE TO MA ZNACZENIE …) …

Moze zaczelo sie w XIX wieku, ale ten podzial trwa do dzis. Doszedl tylko jeszcze “przemysł turystyczny” :grinning:
XXI wiek nie wzial sie z powietrza, to naturalne nastepstwo wczesniejszych zdarzen.
Jakbys poszukal? Ile miast powstalo jako zalozenia urbanizacyjme rzymskie?
Albo i jescze wczesniejsze?
Czesc z tych na szlakach handlowych zyje wspomnieniami, albo zostaly z nich ruiny - zmienily sie warunki.
A ile klasztorow to dawne rzymskie villas?
Przeszlosc ma wiekszy wplyw na terazniejszosc niz sadzisz.

1 polubienie

Dokladnie…

2 polubienia

Wiem o tym doskonale przecież :confused: … Chodziło Mi bardziej o to, że interesuje mnie stricte w tej chwili obecna sytuacja …

Morał z tego taki że świat to kupa.

2 polubienia

Dyskusja z Tobą jest nader jałowa, jeśli twoim źródłem wiedzy jest yt, gdzie każdy idiota może wrzucić co chce. Wyłącz komputer i idź do biblioteki. Gwarantuje ci, że więcej wniosków wyciągniesz z książek, niż ze śledzenia yt.

4 polubienia

Nie mogę się zgodzić. Na YT jest wiele kanałów naukowych. Mamy XXI wiek. Wiedza może mieć różne formy.

1 polubienie

A ja się pytam czemu świat płakał gdy płonęła paryska katedra a nie płakał gdy tonęły kobiety z dziećmi z Syrii na morzu śródziemnym?
To też zestawienie symbolu z człowiekiem.

1 polubienie

Jasne. Tylko każdy, kto chce mieć wiedzę pełną, musi weryfikować zebrane wiadomości.

3 polubienia

Często autor filmu podaje bibliografię i źródła danych np. raporty.

Chwała mu za to.

Zwlaszcza harmonijna, zebracza telewizja24 :joy::joy::joy:

1 polubienie

Trzeba umieć szukać. 70% YT to szity niestety.

1 polubienie

Każde niemalże zatonięcie łodzi, pontonu było szeroko pokazywane, włącznie z kłamliwymi zdjęciami dzieci na plaży, rzekomo tonącymi. Zapytaj skąd te matki z dziećmi miały kilka tysięcy dolarów na transport na tym pontonie? Masz taką wiedzę?

1 polubienie

Zamiast pusto gadać, lepiej zapodaj wartościowe książki … Pamiętaj, że wiele książek jest do prawdy gówno warta… Inne mniej lub bardziej o kant doopy roztrzaść… ALE PRZEDE WSZYSTKIM JESTEM CIEKAW CO TWOIM ZDANIEM JEST WAŻNIEJSZĄ PRZYCZYNĄ TAKICH ZDARZEŃ NIŻ:

  1. NĘDZA
  2. OGŁUPIENIE PRZEZ KAPŁANÓW
  3. BRAK ŚWIADOMOŚCI POPRZEZ BRAK LUB SŁABEJ JAKOŚCI EDUKACJĘ …

JA NA PEWNO TAKICH NIE WIDZĘ … CO INNEGO JAK SŁYNNE BIBLIJNE “OKO ZA OKO, ZĄB ZA ZĄB” W KWESTII KIEDY KTOŚ MŚCI SIĘ ZA ŚMIERĆ BLISKICH …

1 polubienie

Z nauką trochę jak z polityką. Każdy ma swoją rację i swoją prawdę :wink:

1 polubienie

Pusta i jałowa jest dyskusja z Tobą. Mnie nikt na tacy książek nie podawał. Idziesz i szukasz.