Black lives matter?Doprawdy?

Wolność jest kosztowna. Pewnie wielu zagrało vabank.

Można też z ebooka skorzystać. :grin:

1 polubienie

Pusta i jałowa jest dyskusja z kimś kto ucieka argumetnem, że lepiej czytać książki a tak naprawdę, ŻADNEJ NA TEN TEMAT NIE PRZECZYTAŁ SKORO NAWET NIE UMIE ŻADNEJ ZACYTOWAĆ …

Stray serio nie wierzę, że takie rzeczy piszesz, bo wcześniej miałem Cię za inteligentnego kolesia (o ile płci nie mylę, ale raczej nie - a już się odurzam …

ALE ZAPODAJ JAKIKOLWIEK INNY POWÓD WYSTEPOWANIA TAKICH RZECZY …

EDIT: Nie obraź się, ale jeśli ktoś wyraża jakiś pogląd to powinien go bronić, a nie tak jak Ty gdzie ewidentnie widać, że takich książek nie przeczytałeś …

Winę ponosi religia. Manipulacja będąca ziarnem zasianym na podatnym gruncie. Religia jest silna tam gdzie głupota rządzi. Religie karmią się biedą, krzywdą i politycznym chaosem.

1 polubienie

Nie tyle religia, a kapłanie, ale doprawdy coś w tym jest co piszesz …

1 polubienie

Religia jest gorsza od broni atomowej. Zatruwa umysły, dzieli, ogłupia, zabija. Jest jak wirus.

2 polubienia

Swoją drogą często krytykujesz innych i często oskarżasz innych, że “obrażają wierzących” co oczywiście nie jest prawdą - po prostu wytyakmy błędy w myśleniu innych, ale … Dziwne jest to, że pomijając fakt, że zawsze bronisz Indian, ale dla czarnych nie masz ani ksztny zrozumienia … To dziwne jest to, że nigdy z nami nie skrytykowałeś KK bo to co się teraz dzieje jest niczym przy tym co KK robił kiedyś w Europie …

Nie wiem czy kiedykolwiek zdałeś się na odwagę, żeby poszukać tych fragmentów w biblii … Bo to trochę dziwne, że widzisz same wady tego wszystkiego, ale na tę zdecydowanie największą patologię na tym świecie nigdy nie powiedziałeś żadnego złego słowa (A PRZYNAJMNIEJ JA TEGO NIGDY NIE WIDZIAŁEM) …

EDIT: W końcu to trochę wygląda tak jakbyś tę chorą patologię usprawiedliwiał tylko dlatego, że zabrakło nam jaj, aby się od tego syfu oderwać …

Chlopcze przestan powtarzac klamstwa ktore sam wymyslasz a jak chcesz z kims rozmawiac to naucz sie czytac to,co ktos napisal.Bo tego nie umiesz lub nie chcesz umiec.
W przeciwnym razie prosilbym abys opuscil moj temat.Nie lubie oszczercow i nie zamierzam ich tolerować Juz przedwczoraj odpowiadalem na te brednie a Ty nawet nie zadales sobie trudu by czytac.
Żegnam!

Ja tylko jestem ciekaw co sądzisz na temat KK bo jeśli faktycznie uważasz, że to co pokazałem nie jest prawdą (CHOCIAŻ TO TOTALNIE OCZYWISTE, ŻE TO PRAWDA) to chyba faktycznie nie ma sesnu dyskutować z kimś tak słabym psychicznie jak Ty …

EDIT: Ja po prostu na podstawie biblii już tyle razy, udowodniłem, że KK nie ma nic wspólnego z biblią, że nawet nie chce mi się powtarzać, ani tym bardziej powtarzać tego “w jakąkolwiek wątpliwość” …

1 polubienie

I co? Sądzisz, że ja mam potrzebę udowadniać tobie na jakimś portaliku, że coś czytałem, czy też nie? Błagam cię :joy:. A to co masz na mój temat do powiedzenia, to twoja sprawa. Naprawdę średnio wcale mnie to obchodzi. Myśl co chcesz. Mnie nikt niczego na tacy nie podaje.
I od razu Ci podpowiem. Jak ktoś tu podaje jakiś fajny temat, np. Collins z muzyki, Okonek z dziejów różnych epok, to idę i szukam sam tego co mnie interesuje, by porównać. Zaczynając, często z powodu braku czasu, od internetu (niekoniecznie yt), archiwalnych numerów czasopism, kończę na książkach jeśli jest czasu dużo. Ale robię to sam. I na dodatek sprawdzam autora rozważań, czy ma powiązania prawicowe, lewicowe, czy też inne. Robię to kosztem swojego czasu, bo mnie uczono szukać źródeł, a nie przyjść na gotowe. To, że bliżej mi do lekkiego prawego skrzydła Collinsa, niż do lekko lewego Okonka (tak ich postrzegam), to inna, sprawa. Ale wiedzy szukam sam.

1 polubienie

Od razu widać że tutaj rządzą katolicy
:sweat_smile::sweat_smile:

1 polubienie

Spoko - tak po prostu na 99% odpowiadają ludzie którzy niczego nie czytali … Dlatego śmiem w wątpliwość podjąć twoją wypowiedź … Lajk collina pod tym komentarzem też pozostawia wiele do życzenia … Po prostu taka jest prawda … Sorry ja jestem agnostykiem, ale jak można tak przy katolicyzmie pozostawać … Wypadałoby mieć jaja, aby to olać tak samo jak wiele innych chorych rzeczy na tej planecie … Jak chociażby radykalny islam … Wszystkie radykalizmy są złe … Tak samo Nazizm, Faszyzm, czy Ustasze …

Dla mnie żałosne jest to, że Colins nie potrafi przyznać tego, że KK to największa patologia tego świata … A w innych kwestiach też pozostaje często bardziej emocjonalny niż racjonalny …

3 polubienia

Collins jest zły na lewactwo panoszące się na tym forum. Za dużo tu obrony czarnych, ataków na kościół i tęczy.
Centroprawicowiec. Dobrze że tylko centro bo już byś wisiał na szubienicy :sweat_smile:

1 polubienie

Już nie mówiąc, że każdy kto by ten filmik co wstawiłem obejrzał to by się zastanowił, że chociaż ziarnko prawdy w tym musi być … A jakby poszukał tych fragmentów w biblii i utwierdził się, że tak na absolutne 100% w biblii jest napisane to już naprawdę coś z takim kimś byłoby nie tak gdyby nie potrafił przyznać, że to prawda …

Już nie mówiąc o tym, że nie bez powodu pół świata się od Papiestwa oderwało pod postacią Protstantyzmu, Hustyzmu, Waldensów, Albinów … No ale pomimo tego, że mamy XXI wiek zawsze znajdzie się ktoś, kto stwierdzi, że “to nie prawda …”

Dla mnie to jest żałosne bo chociaż boli mnie ogłupienie przez kapłanów wśród wszystkich religii to na Rzym patrzeć nie mogę zdecydowanie najbardziej … (A jeśli jest ktoś kto nie wie o co mi chodzi to polecam przeczytać biblię …)

A to katolicy czytają Biblię? Ja myślałem że oni ja tylko na półce trzymają. Zaraz obok albumu z Janem Pawłem 2. Te 2 pozycje trzeba mieć.

Co ma biblia do obecnego katolicyzmu? Kościół wszystko przeinacza pod siebie.

2 polubienia

Po prostu zawsze drażniła mnie ta żałosna duma z bycia katolikiem (szczerze to naprawdę żałosne), ale tak samo z bycia wyznawcom innej religii jak chociażby Islam, bo ludzie są naprawdę ogłupieni przez kapłanów i mają jakąś wyimaginowaną dumę, z tego, że są idiotami sterowanymi przez kapłanów … I tutaj w pełni zgadzam się @birbant czy @okonek natomiast zdarza mi się zauważyć, że chociaż czasem zgadzam się z @collins02 czy @LeeBruce to mimo wszystko dużo bliżej mi do nich oraz @benasek i @Devil a zwłaszcza właśnie z @birbant się zgadzam…

Chociaż @benasek i @okonek czy @Devil to też klasa sama w sobie …

PS. Jak dobrze jest przeczytać biblię i mieć świadomość tego, że większość ludzi w życiu jej nie przeczytało, a zwłaszcza katolicy …

No ale ludzie są słabi psychicznie… Nie tylko katolicy… To jest po prostu dramat …

1 polubienie

:confused:

1 polubienie

ostatnio naczelny wodz tutejszych arcyfluoroscencji walnal ma kazaniu o szczepionkach robionych z poaborcyjnych plodow.
tak, ze Jedraszewski osamotniony nie jest.
przeprosil sumitujac sie, ze taka informacje znalazl w internecie.
na stronie antyszczepionkowcow.
u mnie szczepionki dobrowolne, na grype nie choruje, a na covida jeszcze nie ma, wiec na razie tylko musze na tezec, bo mi zdaje sie w tym roku termin przypominajacej wypada.

2 polubienia

Ja się zastanawiam nad zaszczepieniem się na kleszczowe zapalenie mózgu.

1 polubienie

a jest na to szczepionka?
u mnie kleszczy nie ma, sa w Andaluzji i to duzo, ale czy byly nosicielami boreliozy i inego syfu to nawet nie wiem?

1 polubienie