Bo chłop to taki jest! Bo baby już takie są?

Będziesz ty miała emeryturę? Chłopy umierają wcześniej…

2 polubienia

Owszem, mam 54 lata, sprawdź sobie ile kobieta musi mieć żeby uzyskać prawo do emerytury.

Ma pracować do 60 roku życia.

2 polubienia

Już mam wypracowaną swoją emeryturę, którą dostanę po ukończeniu 60 roku życia.
Jeśli mój młodszy ode mnie mąż umrze przede mną ( w co wątpię), otrzymam 80% jego emerytury.

2 polubienia

Poszłaś na wcześniejszą? Była kiedyś taką możliwość ale wtedy świadczenie będzie niższe.

2 polubienia

Zaczynam ogarniać. Już wiem czemu tak skąpisz na słuchawki i telefon :wink:
Kumam. Polska to nieprzyjazny kraj.

2 polubienia

Ja nie jestem na emeryturze.
Przez 30 lat mojego małżeństwa przepracowałam 4 lata.
Żeby w wieku emerytalnym uzyskać emeryturę, trzeba mieć przepracowane 10 lat na pełnym etacie. To będzie najniższa, ale na waciki wystarczy.

3 polubienia

I to ci wystarczy :astonished::worried:

2 polubienia

Ty stale zapominasz, że ja mam męża.

1 polubienie

Ale nie powinnaś tak tylko na niego liczyć.

2 polubienia

Ty myślisz, że ja nie pracowałam bo jestem leń? Nie wiesz jaką mają mentalność górnicy?

2 polubienia

Kurna co ty robiłaś cały ten czas?
Ja już po tygodniu w domu dostaje zajoba.

2 polubienia

Chłop jaki jest to każdy widzi - zwłaszcza że widzi to co chce zobaczyć. U mnie bez różnicy czy ktoś mnie ogląda, rozmawia o mnie itd - reklamacji nie przyjmuję, dla siebie mogę być zaradny, pomysłowy czy np. pracowity, prócz zdrowotnych to nie mam innych problemów, jestem w stanie zastąpić kobietę w 100% z jej obowiązków, byle nie za często :crazy_face::speak_no_evil:!, Chwalić się nie będę bo znam siebie lepiej niż kobieta

2 polubienia

Zajoba mogą dostać osoby, które nie potrafią sobie zagospodarować swojego czasu.

3 polubienia

Spoko. Nie drąże.
Po prostu potem będzie skromniej. Wiele zależy od potrzeb, wydatków na jedzenie, kosztów mieszkaniowych itp.

Ważne by starczyło na słuchawki. To jest najważniejsze :sweat_smile:

Ja emerytury nie dożyję.

2 polubienia

Mój mąż ma wyższą emeryturę, niż jego siostra i jej mąż razem wzięci. Poza tym dorabia jeszcze​:wink: Telefon mnie wnerwia, bo czasem szwankuje, ale jak widzisz trzaskam na nim pisząc z Wami, słuchawki wystarczą mi jakie mam :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 polubienia

Mąż był górnikiem?

2 polubienia

Tak.

2 polubienia

:+1::v:

2 polubienia

Tradycyjny model śląskiej rodziny.

2 polubienia