Boże azyle?

Mówi sie coraz częściej by ograniczać ryzyko wystąpienia i rozprzestrzeniania się koronawirusa w Polsce. Ma w tym pomóc brak imprez masowych. Generalnie unikanie większych grup ludzi. Kina, teatry, koncerty, mecze itd. Chyba tylko o marketach nikt nie gada bo polak bez nich nie funkcjonuje (weekendowe, rodzinne wypady toto są).

Skoro tak to dlaczego nikt nie mówi o mszach i nabożeństwach? Tam podaje sie znak pokoju, macza łapy w wodzie święconej na wejście/wyjście i przyjmuje oblata z łapska kapłana.
https://pasek-tvpis.pl/p/tvpis309f00.jpg
Jak zapobiegać to zapobiegać prawda?
Koronawirus boi się pana boga i jego świątyń?

5 polubień

Pij nie perdol… xd

U nas swiecona woda jest aktualnie zabroniona

3 polubienia

nawet papiez audiencje odwolal.
nie sadze, zeby zw wzgledu na stan swojego zdrowia.
choc cos ostanio pokaslywal, albo KK mial wczesniejsze info o podejrzanych zachorowaniach i juz w ubieglym tygodniu wolal nie ryzykowac - tak naprawde nie tylko swoim zyciem-
oczywiscie taki Terlikowski nazwie to tchórzostwem, ale kto wie ilu ludzi mniej dzieki temu zachoruje? Arabia Saudyjska tez pielgrzymki zawiesila do odwolania (tego nawet przy MERS nie bylo, to malo naglosniona infekcja zblizona do SARS, i chyba nawet bardziej jadowita, szala pare lat temu na Srodkowym Wschodzie)

2 polubienia

Wlasnie wyczytalam w naszej prasie ze zaleca sie zrobienie zapasow na 10 dni
:scream:

3 polubienia

Dobrze że mam monopolowy otwarty całą noc.

3 polubienia

a ja zapasy, do rana wystarcza :wink:
a wiesz, ze u mnie w nocy prohibicja? Od 22 do 7 rano. lobby hotelowe wygralo, bo w knajpach mozna chlac cala dobe.

1 polubienie

Boże…

U mnie znak pokoju to skłonienie głowy w danym kierunku. Tym sposobem się nie zarazisz :slight_smile:

4 polubienia

Może w polsce też się coś zmieniło. Dawno nie byłem :wink:

2 polubienia

Chce czy nie chce musze jednak pare produktow kupic, bo mi wykupia wszystko
Ciekawe kto rozkreca te panike…

Nigdy nie podawałam ręki.

Ale jak to? Że święta woda może zarażać? Chyba wręcz przeciwnie, taka woda uzdrawia!

Sam sobie odpowiedziałeś na swoje wątpliwości. To znaczy pani Holecka odpowiedziała paskiem.

1 polubienie

azyl? ogldasz horrory
na tym (horrory) sie jak kura na pieprzu :money_mouth_face: nie lubie,
bylabym dobrym patologiem - ale oni smierdza

kicio witam na vigilia czyli oczekujacych na uderzenie informacyjna
poszukaj ludzi w tym stoikow plci roznej - trafi kosa na kamien