Brakuje wam tutaj pewnych osób?

Tris_Prior
A na starym pytamy jak się zwałaś?

Czyli kabarety i przebieranie się w polityków uważasz za podłe ? Nikt z nas nie udawał Stasia czy Joli, byliśmy przebierańcami, znanymi postaciami z filmu, polityki itd, to wszystko było w celu zwiększenia aktywności na forum. Liczebność i aktywność była ważna, bez tego sponsorów nie było, admini zakładali konta, żeby sztucznie zawyżyć liczebność użytkowników, były Boty, przecież to normalne na dużych portalach. To było super fajne , z mojej strony nikt nie ucierpiał, za to admini robili ostre przekręty, wiedzieli bardzo dużo o użytkownikach, wystarczyło im dać bana na 10 minut i mieli dostęp na pv , kiedy się dowiedziałam o tym, zrezygnowałam ( mimo iż na tym zarabiałam). To,że potrafię/łam być kreatywna, nie znaczy, że możesz mnie obrażać .

Wiem, że bywają sytuacje w których można nie chcieć i nawet nie dziwię się czasem, bo sporo widziałam nękań na pytamy.
Ja wszędzie na forach podpisuję się tak, że od razu wiadomo o kogo chodzi w ten sposób łatwiej mi spotkać osoby które znam z forum i od razu pisząc ze sobą rozmawiamy jak znajomi.
Wyobrażacie sobie jak by tu było, gdy nikt nie identyfikował się po staremu? Haha :smiley: forum zagadek i może niezła zabawa, ale i straszny bałagan w głowach.

4 polubienia

Czy ja Cię obrażam? Takie rzeczy trzeba umieć robić. Ja bym za cholerę nie potrafiła tak robić w konia ludzi, z którymi rozmawiam. Ty natomiast opisując tą historię jasno pokazujesz że Cię to bawiło.

Ja często zmieniałam nicki, z czystym sumieniem mogę napisać : nikt z tego powodu nie ucierpiał, nikt z mojego powodu nie płakał i nie musiał odchodzić z forum.

1 polubienie

Czy Ty sądzisz, że ludzie byli aż takimi debilami ? każdy wiedział, że profil Azja Tuhajbejowicz to fikcja, wielu podłapało ten rodzaj zabawy i wtapiali się w inne postaci, zaczynała się super zabawa. Zdecydowanie lepsza niż gnojenie kogoś :slightly_smiling_face:

A gdyby tu pojawiło się konto np:
image
ktoś potrafiłby wcielić się w postać Krystyny, rozbawił wielu , pisałabyś na pv do modka , kto to jest ?

Większość zmieniających nicki podawała poprzednie w profilu. Dobrze jest znać ciągłość.

1 polubienie

Na PW często działo się dużo więcej niż na forum. Choćby płomienne listy kilku erotomanów do prawie każdej nowej użytkowniczki. Do tego próby podjudzania przeciwko konkretnej osobie. Sam takich wiadomości otrzymałem sporo. Olewałem, bo co innego począć a ich autorzy od razu byli u mnie na cenzurowanym.

1 polubienie

Nie ma co dyskutować z tym człowiekiem. Jeżeli nie jesteś psiapsiolka, to nie masz racji

U mnie odwrotnie, więcej na forum niż pv, i o to mam wielki żal :sleepy::sleepy::sleepy::sleepy::sleepy::sleepy: żeby ani jeden erotoman do mnie nie napisał, przez tyle lat? :sleepy::sleepy::sleepy::sleepy::sleepy::sleepy:

2 polubienia

Widocznie tekstami na forum ich odstraszyłaś, @anon75849589. W sumie nie masz czego żałować :wink:

1 polubienie

Przyjaźni nie szukam na forum i szukać nie będę, racji będę dochodzić niezależnie od tego, co, kto o mnie myśli, nie jestem popierdółką , którą ktoś ustawi na swoje modły :slight_smile:

Teraz będziesz ta zła, bo nie zgadzasz się ze zdaniem jej ekscelencji Pani V…

Widocznie :sleepy::sleepy::sleepy::sleepy: to trzeba koniecznie zmienić :slight_smile:

@anon57379857, po co się wtrącasz? po co szukasz zadymy? ja swoje napisałam i śmigam dalej, niczego, nikomu na siłę nie wmawiam.

Nie można sobie dawać wlazic na głowę i zwalczac kolesiostwo, które niszczy atmosferę wśród userow

Nie mam zamiaru zwalczać kolesiostwa innych, są dorośli, sami decydują o sobie, mam swoje zasady i priorytety, to dla mnie ważne.

No to będzie się to panoszyc

Ja na forum przybyłam jeszcze za czasów “pomarańczowego” i nikt mnie nie nękał na PW, nawet na początku nie wiedziałam, że coś takiego istnieje.
Dlatego jak to opowiadacie, to robię wielkie oczy i jestem w szoku.

1 polubienie