Brawo Stolica! marsz odwagi w imię wolności!

Ale ten jutrzejszy i kolejne będą rozproszone…przez obostrzeżenia… do akcji już zaprzęgli pewnie odpowiednią ilość osób… nie pozwolą na to… to się nie ziści…

Nie uważam, że są idiotami… nawet gdybym zachowowała nie myślałabym tak o tych ludziach ( ktoś mi życzył tego wczoraj nawet- kowida) …

2 polubienia

@humoreska Nie tylko w Warszawie protesty… W większości dużych miastach mają być… No chyba że mieszkasz w małym albo na wsi… Poza tym tak Ci zależało na wyrażeniu sprzeciwu (?).

Jak sie jest przekonanym do idei to kosztow sie nie liczy.
Wiec przestan rznac glupa z tymi maseczkami.

2 polubienia

@humoreska zapewne by si.ę cieszyła, gdyby np. jej sąsiad piętro niżej trzymał w domu 300 kg dynamitu skradzionego z kopalni i był pijakiem i palaczem. Przecież trzymanie dynamitu w domu to nie jest zagrożenie, dopóki ktoś lontu nie odpali. Tak jak z wirusem, niegroźny, dopóki ktoś zarażony nie nakicha na ciebie.

3 polubienia

sama przestań rżnąć głupa z tymi prymitywnymi demotami, boja JA ani chłop ani głup - chyba że to do chłopa tego poniżej i beke z niego masz a on się śmieje myślac że to do mnie>? hę?

polecam czytać ze zrozumieniem to co politycy piszą do ciemnego ludu, no ale żeby dogodzić ci wkleiłam w inne pytanie
łopatologicznie - bo inaczej się widocznie nie da. To też nie autorytet ?ta mecenas?

Tylko co to da… Teraz do zarabiających dojdzie “przemysł maseczkowy”…

To jestem świadkiem. Moja sąsiadka CUDEM wpakowała matkę do szpitala (matka: woda w płucach, latek 93). Najpierw staruszka odsiedziała swoje (kilknaście godzin) na krześle, potem dostała jednoosobowy pokoik (przez pomyłkę: był dla vipów), potem była 2 dni w innym i wypis. Badania zalecono, ale NIE wykonano (po co, 93 lata!). Połowa szpitala pusta… To było miesiąc temu.
Ma się leczyć zdalnie. No to cyk:

image

3 polubienia

Wygląda na to że mamy na forum Harmonika bis

4 polubienia

Poczucia misjii nie ma.
Protestowac pojdzie jak transport i wyzywienie zapewnisz.

1 polubienie

W moim mieście też dziś taka “impreza” ma miejsce. Niech idą. Jest tylko jedna prośby do onych - niech sobie w portfel włożą karteczkę z informacją, że nie wierzą. Szkoda łóżka w szpitalu dla kogoś takiego jak już “załapie”. Od razu niech się nimi zakład pogrzebowy zajmuje. Idioci!

6 polubień

Takich nie powinni leczyć. Sami tego chcieli. Niech zdychają.

2 polubienia

Załusz już lepiej ten kaganiec.@okonek

Ludzie- przede wszystkim ludzie - nie siedzą jak my i narzekają…

po domu w kagancu nie chodze.

Na szczęście w necie bezpiecznie - dystans społeczny zachowany. Co najwyżej można załapać trojana, który obali system (operacyjny) i wyczyści konta… Apropos prawdy uważam że każdy ma własną. Można co najwyżej przyswoić sobie czyjąś prawdę nr 2, nr 37890, nr 64234568… Wygrywa ten użytkownik prawdy, który zdobędzie dla swojej wersji prawdy więcej falołersów…

2 polubienia

tak mieszkam na wsi i w czym problem ?ale widze że Ty lubisz na forum robić jakieś marne ‘podkęcające’ pytania. Co chcesz osiągnąć bo nie rozumeim…

waranzkomodo Net to świat wirtualny… tak apropo… Ty dystansu nie trzymasz… bo zawsze jesteś blisko TEMATU

tego to ja nie wiem