Była awaria?

Czy Wam też forum wczoraj nie działało?

6 polubień

Prawie nie działało. Już myślałam, że to mój lapek…

2 polubienia

O 17-tej próbowałam otworzyć stronkę i nic, też się zastanawiałam czy to mój telefon nawala.

4 polubienia

Zaczęło się od tego, że koszmarnie długo ładowało. Potem po prostu odpuściłam…

2 polubienia

Miałam to samo, i to kilka godzin.

1 polubienie

No właśnie!

1 polubienie

Mnie działało… a to znaczy, że forum jest dla wybranych. Że pieczę nad nim trzyma nadzwyczajna kasta koni hodowlanych!
Nie wiem jak Wy Drogie Panie, ale ja domagam się komisji śledczej! Niech się nam tu admin wije na przesłuchaniach! Niech będzie z nami @Szczery_do_BULU :stuck_out_tongue:

4 polubienia

:joy: :joy: :joy:

2 polubienia

Jestem za, @anon86894402
Proponuję Twoją osobę na przewodniczącego komisji!
Wiem, że nie odpuścisz nim sprawa się nie wyjaśni!

My chcemy prawdy
My chcemy prawdy.

3 polubienia

O, i proszę bardzo. Jako nowy przewodniczący Nadzwyczajnej Komisji Ślepczej, zarządzam składki członkowskie na bieżącą działalność. Później sięgniemy po środki zarekwirowane admino…tfu… osobom uczestniczącym w nadzwyczajnej kaście… Ale póki co, każde z nas musi wpłacić po pińcet na najpilniejsze potrzeby przewodniczącego :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
Nadajesz się do polityki, pomyśl o resorcie Ministra Finansów :rofl:

2 polubienia

Nie dzialala apka na telefonie ( zresztą dalej mi nie działa) ale na stronę normalnie przez google dało sie wejsc.

3 polubienia

Ale ja stale przez Google wchodzę, i tylko z telefonu. Teraz też.
@elsie pisze, że z lapka miała problemy. Zobacz jakie przerwy były w komentarzach. Tu coś się działo :thinking:

2 polubienia

U nas nie będzie lepszych! Od początku działamy demokratycznie, czego przykładem jest wybór przewodniczącego Komisji! @efka zaproponowała głosując jednocześnie. Ja się zgodziłem oddając głos na siebie… wobec czego @elsie już nie trzeba było pytać, bo nawet wobec protestów wyborczych, jej głos nie mógł już niczego zmienić w kwestii legalności wyboru.Następne wybory zarządzam za 10 lat, i wówczas wszyscy niezadowoleni będą mogli się wykazać.
Demokracja przede wszystkim!

i prawda której żądamy!

4 polubienia

Mnie tam wszystko jedno . Malo mnie tu i bardzo rzadko więc lotto mi w sumie…

3 polubienia

Musisz reszcie obiecać jakieś
500+
Mogą protestować🤔

3 polubienia

też prawda!

Słuchajcie! Tm na wierchu tej ośmiornicy powiązań i kast… siedzi na kuferku z pieniędzmi winny.Wystarczy go obalić, rozbić kuferek i każdy będzie piękny, młody i bogaty. Więc dobierzmy się temu Balcerowi… tfu… adminowi do zadu! :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 polubienia

Ja też nie umrę z tego powodu, ale ciekawa byłam, po czyjej stronie był problem.

1 polubienie

Piękny i młody?
Nawet brawura musi mieć granice zdrowego rozsądku :rofl:
Pozostańmy przy - Bogaty :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Nie, bo jak ktoś już jest… to z nami nie pójdzie :wink:

2 polubienia