Byliście już u fryzjera ?włoski zrobione ? bo ja mam kudły takie że aż straszę

No za 1000 to taki z małą wydajnością. Taki który cały gabinet wydezynfekuje w 15 min to 2000.
Mam nawet gdzieś wzór na wydajność ale nie chce mi sie szukać.

1 polubienie

to dobre w szpitalu czy salach operacyjnych.

1 polubienie

Zresztą mam teraz na biurku 8 różnych sztuk. Od takich do auta do takich na dużą salę.

1 polubienie

Dokładnie. A dodatkowo wiele osób nie wie że są hybrydy. Ozonator wewnątrz ma jeszcze lampę…
Mam taką jedną sztukę ale to troszkę droga zabawka.

1 polubienie

Ja bym nie zapłaciła gdyby mnie o takiej kwocie nie poinformowali przed leczeniem…

1 polubienie

No nie. Stąd przerwy między pacjentami. Myślałem że to oczywiste.

No więc źle cię zrozumiałem:) Sorki.

Źle sie wyraziłem.

Polscy dentyści to sadyści i złodzieje. Na NFZ gówno zrobisz. Najwyżej mogą ci wyrwać. Musisz płacić :confused:

2 polubienia

To niestety prawda. Ale ja nie wiem czemu nie mam problemów z zębami (odpukać)

1 polubienie

Ja powinienem iśc już dawno. Ubytek będzie się pogłębiał. Czasem mnie lekko pobolewa ale ze strachu i oszczędności nie idę. To drugie jest złudne. Potem zapłace więcej bo więcej będzie do roboty.
Najwyżej wezmę spirytus, młotek, dłutko i sam sobie poradzę :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Może zadyma z blokersami lepsza?

1 polubienie

Oni mogą przesadzić. Mnie się o dolną szóstkę po prawej stronie rozchodzi a nie jedynki z przodu.

3 polubienia

A niektóre to nawet pojeeeby, co po sądach ciągają!

1 polubienie

W trakcie pobytu w szpitalu, kazali nie patrzeć na takie światło i tyłem leżeć przez 20 minut - żadnego wstawania, pierwszy z brzegu sali zawsze dzwonił na dyżurkę jakby co. Tak normalnie na żywca :crazy_face::thinking:

Wiosną 2017 przekonałem sie że jednak warto było unikac tych ciuli przez 12 lat. Miałem sporą dziurę, mało kasy więc poszedłem wyrwać dziada. Na NFZ. Kobieta mordowała sie strasznie. Asystentka musiała mi łeb trzymać. Po 15 minutach kiedy moja gęba wyglądała jak po wybuchu granatu stwierdziła że mam zaklinowane zęby (stłoczone) i wielkie korzenie. Ich wierzchołki zostały w zębodole.
Przeprosiła mnie i dała pilne skierowanie do centrum chirurgi. Tam to zrobili. Miałem cięty płat, wiercenie w kości i szwy. Na szczęście też na NFZ. Potem się dowiedziałem że prywatnie kosztowało by mnie to minimum 800 zł. No i teraz ze strachu znowu przekładam wizytę.

Yebać dentystów w dupę.

1 polubienie

Nie masz problemów to nie masz zębów no chyba że mleczne :scream: drugie

1 polubienie

Prawdziwy mężczyzna bólu się nie boi i nie korzysta z znieczulenia, babka ryczała przy wyrywaniu 8 z prawej, zmęczył mnie jej płacz to zdecydowałem o ekstrakcji, choć pierwotnie chciała dziurkę ino zakleić. Ogólnie to mocno zdziwiona że są jeszcze ludzie co mają 8, ba rentgen kompletu mojego uzębienia se zrobiła na pamiątkę

1 polubienie

Nie przekładaj tylko idź. Im większa dziura tym więcej zapłacisz, a im większa dziura tym szansa na leczenie kanałowe też większe.

2 polubienia

Teraz są modne na kluczyk jak śrubka w rowerze, zakładasz imbus albo na krzyżak i heja, potem w automat, odwirować i funkiel nówka dożywotnia

Umówiłam się tydzień temu na 17ego. Wcześniej nie potrzebowałam, bo byłam 3 marca i teraz też jeszcze wyglądam okej.

3 polubienia