Byliście już u fryzjera ?włoski zrobione ? bo ja mam kudły takie że aż straszę

Wczoraj syn leczył jednego zęba ( kanałowe) 800 zł.

2 polubienia

U nas fryzjerzy nadal zamknięci. Sam się ostrzygłem. :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Ha,ha,ha…A ja przeżywam drugą młodość.Do Polski wrocic nie moge,tutaj wszelkie fryzjerstwo zamkniete…Hulaj dusza!!!
Zobaczymy ile sie uda utrzymać te pióra.Nie mam juz 20 lat wiec i “Wiatrem we włosach” nie stane sie z dnia na dzień…
Zona nie widzi wiec moge głośno szepnąć ze takich wlosow nie mialem od…13 lat,gdy po raz ostatni sprobowalem końskiego ogona.

3 polubienia

Biję się iść do fryzjera… to co sobie sama wystylizowałam, nie nadaje się jeszcze do poprawki :stuck_out_tongue:

2 polubienia

A u mnie leży do odbioru maszynka do strzyżenia włosów od 2 lat. Kasa zamrożona, odbiorcy brak. Gratuluję odwagi - lustro nie kłamie. Mam opory przy goleniu zarostu bo jednak przykurcze po paraliżu, niezapowiedziane i nieczęste się odzywają w niespodziewanych momentach, a bez ucha można być mniej romantycznym, a teraz włosy sobie obciąć, to jak koleiny na polu. a w wojsku jako jedyny używałem brzytwy za zezwoleniem bez oporów i gładki byłem bez kropelki krwii. Wolę już fryz Rutkowskiego pod sznurek i w poziomie

1 polubienie

Żeby mieć wiatr w włosach to potrzebna chulajnoga

Acha czyli oryginał Made im Silesia :thinking:

1 polubienie

Chodzilo mi o jednego z bohaterow,“Tanczacego z wilkami”,o wyjatkowych włosach :slightly_smiling_face:

1 polubienie

@kaziu “oryginał” to był ze mnie przed ścięciem włosów :stuck_out_tongue:

1 polubienie

W stanie wojennym po bronią zaaklimatyzowali mnie w Bytomiu, większość kobiet miała ładne długie grube czarne włosy, pewnie od pyłu

Poszukam w sieci i obejrzę

1 polubienie

Western ktory ćwierć wieku temu,przywracal Indianom ludzką twarz.W tym przypadku Dakotom.Kevin Costner odpalil dzielo swego zycia.A musze Ci powiedziec ze nie przepadalem za nim…
Wspanialy indianski aktor,Rodney Grant tez wreszcie znalazl swoje miejsce.
To dokladnie przeciwstawienie wizji Forda krecącego z Johnem Waynem w latach 40-50 peany na cześć"amerykanskiej kawalerii".To byly dobre filmy ale…Z prawdą nie mialy nic wspolnego,co Ford przed śmiercią przyznal otwarcie i przeprosil.
Koniecznie zobacz.Piekny,epicki,wzruszający film.W dodatku,wielce prawdopodobny.

2 polubienia

Nie było tak strasznie. Obejrzałem kilka “trików” na tubie i teraz na mieście mi wszyscy “zazdraszczają” :rofl: :rofl:

1 polubienie

Coś ten tytuł Na Pytamy się przewija co jakiś czas, tyle pamiętam, reszty nie pamiętam. Ta pamięć to ból fizyczny, większość danych trudno odzyskać, lekarze nie dają rady pomóc, ale pytamy co nieco mi pomaga w odzysku

1 polubienie

Byc moze na You Tube,mozna to ugryzć w calosci.Dzisiaj to wszystko jest w zasiegu reki :slightly_smiling_face:
Od chyba 40 lat,nie widzialem"Zlamanej strzaly" z 1951 roku,z Jamesem Stewartem.A tu,prosze.Kilk i jest w calosci!
Cholery mozna dostac jak sie to oglada na ekranie kompa.Ale jak nie mozna kupić a ochota jest?

1 polubienie

Niech się cieszy u nas takie sępy że inkasują nawet 1300zł!!! czytałam po opiniach na necie jak zdzierają, trzeba zawczasu rozeznanie zrobić bo są miejsca gdzie płaci się 400-450zł za to, a oni cwaniakują… teraz to najlepiej dzieciaki na medycynę posyłać albo być stomatologiem albo psychiatrą;]

2 polubienia

No złotą strzałę pamiętam

Wybieram sie za dwa tygodnie, zobaczymy…

Nie było tak strasznie. Obejrzałem kilka “trików” na tubie , postąpiłem zgodnie ze wskazówkami, a na mieście mi wszyscy teraz “zazdraszczają” :rofl: :rofl:

@humoreska, w innym gabinecie chcieli 1000zł i wizyta za tydzień, musiał na szybko zęba wyleczyć, dzisiaj znowu kraj opuścił😉

1 polubienie