Były burze, będą upały

Ty mnie o espańskich zlewkach nie nadawaj, Niedawno kolega @benasek wylewał cóś do zlewu. :stuck_out_tongue:

2 polubienia

To Wy tak z dobrobytu tym piwem po zlewach chlustacie? :thinking: :smiley:

2 polubienia

Z przeterminowania. Dawno u benaska nie byłem, to i piwo się marnuje… :stuck_out_tongue:

3 polubienia

Bez przesady, kolega mial pecha
A ten plyn nazywany piwem? Ma inne zastosowania , po co od razu wylewac!

2 polubienia

Ostatnio Estrellę sobie zapodałem. Jest bardziej znane hiszpańskie piwo?

Gadziny taki kapsel wymyśliły, że ledwo znalazłem różnicę między tym, co żem degustował w Madrycie.

Zeby nie być gołosłownym:

Estrella

3 polubienia

Ogolnie w piwnym nazwnictwie estrella czyli gwiazda jest słowem wytrychem. Trzeba sprawdzac co jest dalej w nazwie ostatnio testuje lokalne browary, ktore wchodza na rynki w cenach dumpingowych

2 polubienia

Espańczyki niech przy winie zostaną, bo piwo trza umić robić… Nieprawdaż, kolego @benasek ?

:grinning:

3 polubienia

Tak, wiem. Z tych Estrelli to chyba Daura króluje. Kilka roznych udało mi sie dorwac i sprobowac.

1 polubienie

Jak przezyles to masz żołądek niczym sep czy inne ptaszydlo padlinozerne :stuck_out_tongue_winking_eye:
PH zoladka takie, ze kwas solny na drinka

2 polubienia

Wina mają dobre, nie da się tego ukryć :grin:

2 polubienia

Aż tak źle nie jest. Zdecydowanie gorsze udało mi się napotkać. Nie będę wymieniał nazw, bo nie są tego warte.

3 polubienia

Powrót piekieł nadchodzi…byłam ostatnio w sklepie na B i tam było tak gorąco, że myślałam, że to wrota piekieł. Niestety na nast.tydzień zapowiedzieli kolejne :frowning:

1 polubienie

…I duża wilgotność powietrza do tego…co za czasy…
:wink:

2 polubienia

A na przykład, na ten przykładowy przykład, jakby było - 60C, to już nie piekło? :shushing_face: Taka temperatura, to taki sam efekt dla ludzia, jak +60C. Tylko ta pierwsza lepiej konserwuje mięso… :crazy_face:

3 polubienia

Co tam 60-małe pifko :wink: “Wierchojańsk toczy bój o miano najzimniejszego miejsca na północnej półkuli z inną miejscowością w Jakucji – Ojmiakon. To właśnie tam temperatury od wieków są w stanie spaść nawet poniżej minus 67 stopni Celsjusza.”

2 polubienia

Jakby minus to nie u nas…u nas takie w sam raz na waciaki temperatury

2 polubienia

co w tym dziwnego
w lecie jest ciepło, w zimie zimno.
w lecie są burze, a w zimie śnieg

1 polubienie

W jakiej skali liczysz?
451 stopni?

Marnotrawca, mrowki take malutkie czarne mozna wywabic niczym azotoksem na wydmy/diuny

2 polubienia

Szczerze wolę burzę bo nie jestem do życia w te upały :confused:

Mam ich już serdecznie dosyć jak na ten rok :confused:

3 polubienia