C.d Serwisu sportowego 14. Katar

No i 5:0. W 70 min. Ey viva Espania…!!! :rofl:

Hiszpania - Kostaryka 7:0.
I Niemcy mają problem… :man_shrugging: :rofl:

1 polubienie

Belgia - Kanada po 15 minutach 0:0.

Patrząc na grę Kanady, cieszę sie, ze nie jest w naszej grupie :grin: Zasuwają, aż miło patrzeć

1 polubienie

Belgia wymęczyła bramkę. 1:0. Tak, jak przypuszczałem, że strzelą…

1 polubienie

Belgowie nie mają z górki. Kanada nadspodziewanie wysoko powiesiła poprzeczkę.
Żałuję tylko, ze nie mogłem obejrzeć popołudniowej wygranej Japonii. Porażki Niemców zawsze cieszą :joy:

Mnie nie cieszą. Ale i nie smucą. Podchodzę do tego po sportowemu. Po prostu, ktoś wygrywa, ktoś przegrywa. A, że faworyt przegrał? Na tym, właśnie polega sport.
Nie rozumiem tego, że trzeba się cieszyć, że dany kraj przegrał. Nie ulegam propagandzie Kaczyńskiego i nie uważam Niemców za naszych wrogów, bo nie są.

Jest jeden wyjątek, dotyczy Rosjan. Zawsze cieszy mnie ich przegrana. No cóż, każdy ma swoje słabości. :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Sorry, nigdy nie kibicowałem i kibicować Niemcom nie będę. PIS nie ma tu nic do rzeczy

1 polubienie

Co do onuc to jest jakas czlowiekopodobna mutacja :eyes:

Malpy maja wiecej empatii

Do tego, akurat nie mam pretensji. Każdy ma swoje podejście do życia. I to jest wolny wybór. Napisałem swój pogląd na tę sprawę i nic mi do tego, kogo ktoś lubi.
Dodam, że zawsze imponują mi umiejętności ludzi, bez względu na to skąd pochodzą.

A Belgia nadal męczy się z Kanadą. Nie miałbym nic przeciwko temu, by Kanada zdobyła brameczkę.

zarazliwi jestescie z tym kibicowaniem :joy_cat:
Ja dzis obejrzalam skosnookich
Samuraje byli dzielni :+1:

1 polubienie

Pan Górski mawiał, że piłka nożna polega na tym, by strzelić o jedną bramkę więcej, niż przeciwnik. I Belgowie to uczynili. Mają 3 punkta.
Belgia - Kanada 1:0.

2 polubienia

Gorski to byl zyciowy czlowiek. Bramka jak bramka, co cie nie zabije to zawsze masz szansę o jeden wiecej😹

Aż miło było popatrzeć na mecz Japonia -Niemcy. Prawdziwy festiwal strzelecki i to w wykonaniu obu drużyn. Tak się powinno grać w piłkę. Polacy to przy tym wręcz żenada.

4 polubienia

No jakos samurajom kibicowalam
I pomyslec ze Japonia pomimo to, ze była w państwach osi oficjalnie Polsce wojny nie wypowiedziala? Jesli sie mylę to mnie popraw?

Nie mylił sie też w stwierdzeniu, że mecz można wygrać, przegrać lub zremisować :slightly_smiling_face:

1 polubienie

A kto sędziuje? Bo jeszcze jest (VAR) i reasumpcja

VAR jest półautomatyczny, jak mawiają komentatorzy. A w piłce jak na rybach, liczy się to, co w sieci :smiley:

1 polubienie

A nie wedkarsko na haczyku?

Do wszystkich malkontentów i narzekaczy apeluję o opamiętanie!
Tyle biadolenia na naszych kopaczy piłki turlanej, a nie dostrzegacie kilku istotnych faktów autentycznych. Jeszcze nie wszystkie drużyny rozegrały swe pierwsze spotkania, a już ma tym etapie mundialu jesteśmy w lepszej sytuacji niż takie potęgi piłkarskie jak Argentyna, czy Niemcy. Jesteśmy na równi z wicemistrzami Chorwatami czy renomowaną Danią.
Aż boję się myśleć, co będzie dalej … :stuck_out_tongue_winking_eye: