Chciałam zrobić głosowanie, ale nie będę

Pytanie brzmi: czy stać mnie będzie na zakup kawy? Poszłam do sklepu z owadem oraz do okolicznego i nie wiem, może trzeba się już ograniczyć? :thinking:

1 polubienie

Trzeba…!

By odpowiedzieć precyzyjnie na to pytanie, dobrze by było, byś napisała, ile Ci zostaje po opłaceniu wszystkiego, co trzeba i ile tej kawy i jaką masz zamiar pić …
:face_with_hand_over_mouth:

4 polubienia

Kawa w Holandii tańsza niż w Germanii. Kupywam za 2.83 euro. Właśnie dziś to zrobiłem.

3 polubienia

Ja sie zastanawiam ile bedzie mnie kosztowal nowy zapas czystka, bo przy rosnacych cenach transportu? Amazon co prawda nie zdziera, ale?

4 polubienia

Podejrzewam, że ona ma jakieś właściwości lotne, bo zawsze szybko się kończy :thinking: …jak kamfora

2 polubienia

Czystek drogi nie jest, przynajmniej w PL. Piję go każdego dnia i jak na razie taniusio wypada … W porównaniu z kawą, to prawie gratisowy trunek.

2 polubienia

Kawa
się nadawa,
lecz gorzała
lepiej działa,
Ale, jako żywo,
najlepsze jest piwo.
Kto ma inne zdanie,
zaraz w łeb dostanie… :stuck_out_tongue_winking_eye:

5 polubień

Wiadomo przynajmniej, co przywieźć koleżance, jak ją kiedyś
odwiedzimy. Cały bagażnik czystka … :grin:

2 polubienia

I wyczyścimy ją do czysta… :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Wyczyścimy - z piwa i wina :grin:

2 polubienia

I to nie będzie nasza wina… :joy:

1 polubienie

Oczywiście. Winna będzie okonek :smiley:

1 polubienie

I tu raczej
nie ma inaczej,
czystka chciała?
Czystkę będzie miała… :crazy_face:

2 polubienia

Kawa kawie nie równa, sypana czy z ekspresu, wszystko się kiedyś kończy. Kawę piję od około 10 lat / taka była praca i szefowa /. W domu mało pije, bardziej soki owocowe mojej produkcji bez słodzenia. Z wiekiem ta kawa to mniej smakuje bo jest bardziej gorzka, bo to są mieszanki nie mające zbytu, w Italii wystarczało 50 g esencji by mieć kopa do życia, w pracy ino po turecku 250 g i zasysają z fusami żeby się nie zmarnowało, drzewko kawy jest agresywne dla pozostałego zielonego, i ma chimery w produkcji, stąd wycinki lasów pod nowe plantacje i dodatkowe nawodnienia

1 polubienie

Smerf maruda.
Jesli chodzi o hiszpanskie piwo to kawę robia znacznie lepsza, ale o herbacie zapomnij :innocent::skull_and_crossbones:

3 polubienia

Jakos tak mam ze kawę wolę w mieście,w lokalu lub przy stoliku na ulicy…Robi sie tak…filmowo :innocent:
No i kawa jest na ogół dobra lub znakomita!

1 polubienie

A ja dziś czystek wywaliłam do śmieci :sleepy:. Niestety, ale w innym produkcie z dobrą datą ważności ,stwierdziłam obecność nieproszonych gości ,a że czystek stał obok ,pomimo, że hermetycznie zamknięty, wolałam dmuchać na zimne i wyrzuciłam :((

1 polubienie

Pozbawilas sie niezbednej ilosci protein? :joy::joy::joy:

3 polubienia

Są owady, takie nieduze brązowe zuczki co i reklamowke czy inny plastik zjedzą i poprosza o deser. A i dobiora sie do hermetycznych zamknięć

2 polubienia