Chciałby ktoś kupić odemnie płyty CD z muzyką? (Porszę nie usuwać okonek)

Jak wspomniałem w jednym pytaniu mam popsuty CD i trochę płyt z muzyką jest ktoś chętny?

Utwory Modern Talking Połomski Wodecki Piaseczny Pectus Andrea Bocelli i wiele innych

2 polubienia

Wiem że to trochę spam i to nie miejsce ale mam nadzieję że nikt nie nie ma nic przeciwko potem skasuje to pytanie jeśli się ktoś odezwie albo i nie

@collins02 może jesteś zainteresowany?

Collins jest na urlopie.

1 polubienie

Do kiedy planuje ten urlop? Jeśli to nie tajemnica

Przeciez po to jest ta kategoria.
Sama byc moze bylabym zainteresowana, jesli mozesz przyślij wykaz na PW lub zorganizuj aukcje?

3 polubienia

Ok odezwę się na pw za nie długo

Jak miałbyś coś z reggae tu wykaz jakby co, albo tu

to możemy pogadać.

3 polubienia

No niestety reaggae to nie moja bajka i nie mam utworów z tego gatunku

1 polubienie

Mówił mi, ale zapomnałem. :person_shrugging:

2 polubienia

Pisal cos o 2 tygodniach.

nie mam nawet na czym tego puścić se

To propozycja dla hobbystów :rofl:

3 polubienia

Tak na marginesie, Burning Spears będzie 17 sierpnia 2022 w Berlinie. Jakby miał ktoś ochotę, niech da znać …
Burning Spear należy do światowej czołówki roots reggae.

Myślę, że nie będziesz tu zły za kropelkę wiedzy o reggae.

6 polubień

Na pewno nie masz, w czym tych płyt odtwarzać? Płyty CD można jest słuchać w DVD, komputerze, laptopie, konsoli do gier, samochodzie. A jeżeli faktycznie nie masz, czy na pewno nie zamierzasz mieć? Nie szkoda kolekcji?

2 polubienia

Kolekcja jest bardziej mojej matki a ona chce się tego pozbyć ja jej pomagam w tym płyt właściwe rzadko słuchała ostatnio płyty wolała słuchać na odtwarzaczu CD jeśli słucha muzyki na jakimś urządzeniu to na yt a nie z płyty kolekcja nie jest tak duża z 10 płyt gdzieś tak Samochodem nie jeździ konsoli też nie ma

3 polubienia

A kiedy`s pisalem Ci o Garveyu i nie odpisałeś :innocent:

1 polubienie

To musiałem nie zauważyć O Garveyu w jakim kontekście pisałeś? O płycie Burning Spear?

1 polubienie

Dawno to było…Ale pamietam ze to malo mialo wspolnego z muzyką a wiecej z polityką czy raczej oglądem świata związanym z"powrotem do Afryki"

1 polubienie

Teraz specjalnie poszukałem, by nie było znowu zarzutu, że nie odpowiadam.

Jak wyżej wspomniałem, wybieram sie na koncert Burning Spear 17 sierpnia. Tego dnia urodził się właśnie Marcus Garvey.