Chcielibyście mieć żonę udanie gotującą i wypiekąjącą,

Non, ut edam, vivo sed ut vivam, edo

Tłumacz Google jest wyrobiony językowo…

Jak cholera wyrobiony… Jakie czasem bzdury z tego wychodza to mozna ze smiechu zdechnac.

No właśnie nie wiem, dziwne tłumaczenie wyszło .

Dokladnie nie pamietam czy bylo jem, zeby zyc a nie zyje zeby jesc czy odwrotnie?
Lucullus zdaje sie byl zdania ze zyje sie po to, zeby jesc.

@humoreska Przez pochwę do serca… :innocent:

Teraz taka moda że jak się coś dobrego pod pysk dostanie to najpierw robi się zdjęcie i wysyła na FB.

Tak właśnie zatrybiłam… chyba rzadko się taka miłość od upy strony zdarza… hmm

Wolę odwrotny kierunek :smiley:

per - przez
vagine - osłona, pochwa
ad - do
corda - serce

No to jestem niemodna. Selfikow tez nie wysylam.

Tego się jeszcze nie wie czy dobre… przed zrobieniem zdjęcia.