Non, ut edam, vivo sed ut vivam, edo
Tłumacz Google jest wyrobiony językowo…
Jak cholera wyrobiony… Jakie czasem bzdury z tego wychodza to mozna ze smiechu zdechnac.
No właśnie nie wiem, dziwne tłumaczenie wyszło .
Dokladnie nie pamietam czy bylo jem, zeby zyc a nie zyje zeby jesc czy odwrotnie?
Lucullus zdaje sie byl zdania ze zyje sie po to, zeby jesc.
@humoreska Przez pochwę do serca… ![]()
Teraz taka moda że jak się coś dobrego pod pysk dostanie to najpierw robi się zdjęcie i wysyła na FB.
Tak właśnie zatrybiłam… chyba rzadko się taka miłość od upy strony zdarza… hmm
Wolę odwrotny kierunek ![]()
per - przez
vagine - osłona, pochwa
ad - do
corda - serce
No to jestem niemodna. Selfikow tez nie wysylam.
Tego się jeszcze nie wie czy dobre… przed zrobieniem zdjęcia.