Chcielibyście rozumieć oczywistą bezmyślność i błędność

Czy tylko czlowieka?
Przyroda ma swoje prawa i zwykle nie sa ideałem

Nie tylko, ale jest za dużo rzeczy by wymieniać …

Jak ktoś chce się przekonać, gdzie się ten twór nie sprawdza, to niech sobie zacznie czytać słownik ortograficzny :grin:
a i tak to nie będzie wszystko …

Kolego, ja jestem wróżką nie wróżącą
Bo nie ma nic gorszego jak przewidywac cudze życie. A sobie wróżyć? Niebezpiecznie.

1 polubienie

Nie powiedziałbym na kobiety “baby”, bo dla mnie są to kochane, bohaterskie istoty nieporównanie lepsze od mężczyzn, co nie znaczy, że są wysoko świadome, ale przy ich zapracowaniu i obarczeniu wszelkimi obowiązkami, nie ma się czemu dziwić.

A w ucho chcesz?
:stuck_out_tongue_winking_eye: :rage:

2 polubienia

Ja bym proponowala kopa w klejnoty domowe :rofl::rofl::rofl:

1 polubienie

On tylko chce zagonić baby do garów, mycia kuchenki, seksu i rodzenia. Oczywiście dzieci taki sobie wybierze, które mu pasują a które usunąć. :thinking:

1 polubienie

Nie… nawet tego nie potrafi.

1 polubienie

Urodziłem się dla wysokiej świadomości, co mi się udało osiągnąć., bo chciałem maksymalnie dużo rozumieć

Slabo Ci rozumowanie idzie. :rofl::rofl::rofl:

2 polubienia

Ale są super mądre, jak cały DSHN…

Na Twoje bym się nie zamienił za żadne pieniądze, bo niczego mądrego wg mnie nie ogarniasz.

Tak na marginesie bo akurat na takie banialuki nie mam czasu…
Najlepszy dowcip polega na tym ze Wietnam bardzo szybko stal się największym partnerem gospodarczym USA.Czy trwa to do dzisiaj nie wiem…Ale w czasie przed covidem jeszcze, z pewnością tak było bo pamietam jak coś mnie naprowadziło na sprawdzanie :laughing:

3 polubienia

Ciekawością winno być, że w tym pytaniu ani razu nie użyłem -izmów typu socjalizm czy komunizm, co w specyficznym świetle stawia moich krytyków.

Izmy przekraczaja Twoje mozliwosci poznawcze.

1 polubienie

@benasek który slownik ortograficzny? Ja juz się pogubiłam :innocent::innocent::innocent:

1 polubienie

Twoja świadomość, którą tak się chwalisz to stek nic nie znaczących popierdółek. Jak kogoś nie stać umysłowo na rzetelne przyswajanie podstawowej wiedzy, to swój pustostan umysłowy będzie wypełniał różnymi bredniami i jeszcze do tego przynudzał wszystkim dookoła. Zapewniam cię, harmonik, że nie doczekasz aż ci łuna świetlista z pępka będzie biła. A na razie rozsiewasz ignorancję z bzdetami.

2 polubienia

Kolega w sanatorium
Na jakis czas spokój.

3 polubienia

A tego nie wiedziałem. Niech mu tam dobrze będzie.

2 polubienia