Chcielibyście...?

Żeby każdemu obywatelowi zrobiono po 3 testy: jeśli okaże się że koronera się przeszło można sobie mykać wolnie i swawolne gdziekolwiek ma się ochotę? (oczywiście jakaś totalna inwigilacja, bo każdy musiałby mieć w “papierach” info że jest czysty - ale może jednak?)

2 polubienia

Jesli ktos,kiedys udowodni mi skad to sie wzielo,ok.
Na razie,nie slucham medrków bo niemal wszystko sprowadza sie do mieszaniny niewiedzy i sensacji [patrz,“na żywo”]
Nie chcialbym byc ofiarą czyjegoś"widzenia" a potem gdyby sie okazalo ze to banialuki,dołączyc do aniołkow[co i tak moze byc optymistycznym wariantem :innocent:]
Mam rodzine i tylko to mnie dzisiaj obchodzi.

3 polubienia

Chciałbym, żeby była możliwość zrobienia sobie testu po rozsądnej cenie. :wink:

4 polubienia

To jedno.
Ale chcialbym tez by ktos mi byl w stanie powiedziec,“sluchaj,spadaj do domu,jestes zdrowy,przekaz to rodzinie i poki co,o nic sie nie martw”
Fantazja,wiem…
Ale bezpieczenstwo to jest chyba to czego najbardziej bym chciał.

4 polubienia

to co piszesz to prosta droga do dyktatury :slight_smile:
chciałabym, zeby kazdy mial swoj kawalek podlogi i oswojonego smoka zamiast samochodu
zeby lubic swiat, a nie bać sie

3 polubienia

@okonek Ale miło byłoby gdyby każdy kto ma na to ochotę miał dostęp do koronotestu w rozsądnej cenie jak do morfologii czy testu ciążowego🙃

3 polubienia

jeszcze dostępu do testu na koronkowego nie mam

dotrze jak glowne ogniska zararazy wybija, nie wszystkie drogi prowadza do Rzymu - bez wiedzy czy jestem nosicielem przezyje, na prowincji? mam byc ostrozna?

1 polubienie

To po co każdy przymusowo( dla “was” to nie przymus, bo “wy” pierwsi pewnie polecicie jak barany na rzeź :rofl:) będzie się musiał szczepić a jak nie to pewnie więzienie, jeżeli wystarczy zachorować, przejść to, i z głowy? Aha zapomniałem… Ale nie wypowiadam się bo także tutaj zawitała cenzura jak na FB czy YT… Ban ban ban XD

Ale dobrze to sobie ktoś wymyślił… Koronawirus jako pretekst… Takich co myślą nie trzeba będzie unieszkodliwiać i zamykać im mordy… To niemyślący lud sam ich zlinczuje bo jak można gadać takie “bzdury” o poważnym “problemie” zagrażającym życiu XD… genialna intryga a ktoś śmiał wątpić w to jak niby kogoś zmusza do szczepienia i czipowania :rofl:
“nikogo” nie trzeba będzie zmuszczac bo nawet antyszczepionkowcy pewnie niektórzy pójdą :rofl:

@GumowaKaczka Już koronkę przeszedłeś zapewne: masz darmowe i naturalne szczepienie. Tylko to co naturalne jest harmonijne.

1 polubienie

No tak… Ale do szczepienia mnie zmusza xd

@GumowaKaczka Eeee tam. Powiesz że jesteś uczulony🙃

1 polubienie