Chłodziarka nie wytrzymuje i co teraz?

Mamy w sklepie chłodziarkę - witrynę. Trzymamy tam garmażerkę - krokiety, naleśniki, pierogi. W sklepie jest teraz gorąco - klimatyzacja nie daje rady. I chłodziarka też… - zaczęła się z niej lać woda. Pan z serwisu powiedział, że w pomieszczeniu jest zbyt ciepło i chłodziarka nie daje rady z nadmiarem wody i ta sobie po prostu ścieka… - wystarczy coś podłożyć… Szefowa kazała to podłożyliśmy - najpierw jeden pojemnik - trzeba go było 2 - 3 razy dziennie opróżniać… - to nie dawało rady i już dwa pojemniki stoją. Nadmienię, że chłodziarka cały czas chodzi i zbieranie tej wody a potem wylewanie raczej nie mam nić wspólnego z BHP i nie wiem czy za niedługo kogoś prąd nie porazi…
PS. Chłodziarka jest w miarę nowa - kupiona w styczniu…

Zle kupiona. Po prostu nie wytrzymuje . Niestety .
Rozwiazanie? Szefowa zapedzic do myslenia, a jesli, bo tak z opisu wynika? Wyłączyć i zglosic do dozoru technicznego UDT lokalny.
O pracownika trzeba dbać

Tani sprzęt i tyle w temacie.

2 polubienia

Nie zawsze tanie to złe. Ale tu mam wrazenie, ze to urzadzenie jest jednorazowa tandetą

1 polubienie

W styczniu kupiona? To z pewnością jeszcze jest gwarancja. :thinking:

2 polubienia

Chyba ze towar tani i kradziony. Czyli z paserki i o kraj pochodzenia nie pytaj?

1 polubienie

Pan z serwisu to jakiś partacz, skoro towar jest w chłodziarce, to z czego ona czerpie ciepłe powietrze, że je skrapla? Musi być jakaś nieszczelność, albo zapchany wężyk prowadzący do pojemnika odparowania wody.
Klimatyzacja nie daje rady? Może trzeba wyczyścić filtry?
Nie zazdroszczę tak niekompetentnej szefowej.

3 polubienia

Jednorazówka.

1 polubienie

Made in China.

1 polubienie

Oj kolego, juz nie czasy chińskiego za miseczke ryżu to się skończyły
Jest ich co prawda miliard, nie licząc migracji, ale ? Ogladam jakies F1 na eurosporcie. Komentator taki sobie. Dziwi się, ze baba za kierownicą?

1 polubienie