Chrzest

Ja się chcę wypisać z tej sytuacji, tylko nie wiem, jak, żeby możliwie ograniczyć konsekwencje.

Bez spowiedzi nie da się zostać chrzestną, podbijają jakiś dokumencik o odbyciu spowiedzi chyba czy coś takiego.

no to po krzyku - zamiast do spowiedzi idziesz w zaparte…
niech szukaja innego jelenia.
bo nie uwierze, ze az tak bardzo dbaja o zbawienie Twojej duszy.

2 polubienia

Jakie konsekwencje znowu???
Jestes wolnym czlowiekiem i do tego pelnoletnim…
Wszyscy wiedza o Twoich zapatrywaniach…
Wiec?

Ich moje zapatrywania, delikatnie mówiąc, goowno obchodzą, co zauważyłam już dawno.

1 polubienie

Jedyny ratunek?
Poprosić naszego @Devil o pomoc.
Trochę ci koszulek i bluz pożyczy. Pojedzie z Tobą do rodziny jako twój chłopak.
Zrób sobie jakieś tatuaże (czaszki, krzyże itp)
Może sami zrezygnuja wtedy z pomysłu…:rofl:

2 polubienia

Powiedz im że ksiądz nie dął Ci rozgrzeszenia… :rofl:

1 polubienie

XDDD
Albo mnie zatrzymają bym zaczekał na egzorcystę.

To może się udac. Przyjdę pijany i naćpany. W koszulce z pentagramem. Powiem przy stole że szatan rzekł - pozwólcie dzieciom przyjśc do mnie.
Ave \m/

Ostatnia szansa?
W decydującej chwili przyjść do kościoła w takim stroju:

3 polubienia

Powiedz że @vera223to idealna matka chrzestna. A ty pomożesz jej nauczyć dziecię wszystkiego co w życiu fajne i przyjemne (dobrej muzyki, dobrego palenia…)

Może od razu nago? Będzie lepszy efekt, a od tego stroju (?) to już blisko.

2 polubienia

Ja też sie ubiorę odświętnie:

1 polubienie

Phe, ja też wyglądam im już dość “satanistycznie”, w glanach i często czarnym ubranku i ich to nie przekonało, a ojciec dziecka słucha rocka i metalu :wink:

1 polubienie

Coorva mać…Nie mam sił…
Gdzie Ty zyjesz?To juz nawet pod Wilkowyje nie podlega…Jestes pewna ze nie wyolbrzymiasz?
Punkt 2 mnie rozbawil bo to jak u zachdnich komuchow.Robimy tak dlugo referendum az wyjdzie na nasze :upside_down_face:
Punkt 6 mozesz zglosic na policje.
Ale to wszystko i tak zalezy od Ciebie.Ile i w jakim wymiarze,znaczy dla Ciebie rodzina…Czyli ile jestes w stanie poswiecic…
Ja jako osoba wierzaca i majaca pewne uprawnienia w tym wzgledzie,moge Ci tylko doradzic abys trzymala sie od świetokradztwa z daleka…
Ty zdaje sie,nie chcesz siedziec w jednym miejscu,wciaz rozważasz gdzie tu stuidowac czy pracowac…
Skoro tak to powinno byc Tobie łatwiej…
Ja w ogole nie przypominam sobie nawet jednego postu z Twoje strony,wyrazajacego choć ślad tesknoty za"rodziny objeciami"…

2 polubienia

Ok, ale w sumie co tu się zaczęło odpier…? :roll_eyes:
@Devil @SMOK.Maciej

Chcemy ci pomóc wymigac się z tego cyrku byś nie stała sie dawczynią kopert z hajsem.

2 polubienia

Słucha rocka i metalu? Pewnie Nightwish i Within Temptation.
Trzeba w czasie mszy odpalić Cannibal Corpse. Albo chociaż Behemotha na projektorze.

1 polubienie

Życie jest zbyt krótkie by traktować je z taką powagą.

A poważnie to rodzic chrzestny ma zastępować rodziców gdyby im coś się stało.
Przede wszystkim ma gwarantować iż wtedy wychowa je zgodnie z wolą rodziców.
To Polaczki zrobiły z tego instytucje żerowania na żamożnieszych krewnych.
A KK ma to w d…
A powien takie zachowanie potepiać…

Dlatego SMOK zawsze kategorycznie mówił w takiej sytuacji NIE.

5 polubień

Nie, wszystko z tego wykazu usłyszałam w tym tygodniu od kilku różnych osób.
Fakt, wybitnie przywiązana do rodziny i rodzinnych stron nie jestem. Chociaż, jak chodzi o najczęstsze typy ludzi w miejscu zamieszkania, to teraz chyba wpadłam z deszczu pod rynnę :smiley:
O powrocie na stałe w moje rodzinne okolice też nie marzę. Ale chcę móc tam przebywać, a nie zostać wyklęta czy coś.
A pod względem ludzkich zachowań to społeczność mojego rodzinnego miasta jest naprawdę przekomiczna, lepszej chyba nie spotkałam :slight_smile:
Co do pkt 2, od ok. miesiąca dają mi kolejny czas do namysłu, aż (cyt.) “namyślę się właściwie” :slight_smile:

1 polubienie

Dla zachęty można dać w prezencie dziecku z okazji chrztu taką płytę wyżej wymienionego bandu:

18+

2 polubienia