Chwalicie innych?

Mówicie partnerom, przyjaciołom, znajomym, pracownikom że robią coś dobrze? Doceniacie ich? Chwalicie? A może szczędzicie im pochwał, żeby nie popadli w samozachwyt? Albo też sygnalizujecie tylko uchybienia, bo dobre zachowanie, dobrą pracę ,uważacie za standart?

3 polubienia

Tak.

4 polubienia

Czasem zauważam, że nie chwalę i wtedy nadrabiam straty, przechwalając :upside_down_face:

2 polubienia

Chwalę ale krytyka wychodzi mi lepiej.
Mam duże wymagania względem ludzi.

2 polubienia

Jest to jedna z najwiekszych przyjemnosci jakie sobie wyobrazam.Uwielbiam patrzec na czyjes sukcesy,powodzenie,udane posuniecia.I uwazam ze nalezy chwalic i mowic o tym glosno.

4 polubienia

Chwalę moich bliskich,doceniam i dziękuję też.

2 polubienia

Tutaj na ogół chwalę.
Sprawia mi radosc jak mam do tego powód!!!
Czasem chwale nawet obce osoby. Kiedys widzialam bardzo starsza panią w sklepie - ale tak pieknie gustownie acz skromnie ubrana i uczesana ze musialam jej to powiedziec. A ona bardzo sie ucieszyla
W Polsce tylko rodzinę chwalę, bo inni jakos do pochwal podchodza podejrzliwie

3 polubienia

No to mamy ceche wspolna. Ja takze. I nie tylko sukcesy chwale. Na przyklad zona brata - imponuje mi jej spokoj, pogoda ducha i to ze zawsze powoli bez pospiechu - wszystko potrafi zrobic na czas a jeszcze ma chwile dla siebie. Podziwiam ja i mowie jej to.

3 polubienia

na ogol chwale

1 polubienie

Podziwiam, mam wielki szacunek i potrafię to powiedzieć danej osobie. Chodzi o ludzi, którzy bardzo dobrze i rzetelnie oraz uczciwie wykonują swój fach. Obojętnie, jaka dziedzina.

Oczywiście, potrafię bez ogródek pochwalić każdego człowieka, gdy uznam, że na to zasługuje.

3 polubienia

Tak. Zawsze, nawet do przesady. Oczywiście wtedy, gdy jest powód nie dla przypodobania sobie. Każdy powinien tak robić.

2 polubienia

Staram się. Prywatnie robię to często. W pracy jestem oszczędna w jakichkolwiek słowach, nie krytykuje raczej, a chwale jak coś naprawdę jest wyjątkowo dobrze zrobione. Doceniam dając premie, ale nie gadam raczej o tym

2 polubienia

To tez jest sukces.Byc moze przeszla dluga droge by osiagnac ten stan.W kazdym razie osiagnela cos o czym inni nawet nie marza bo nie sa tym zainteresowani…I jesli jej sie udaje tak zyc to jest to wielki sukces.

2 polubienia

Chwalę. Pochwały podnoszą samopoczucie!