Chyba coś mnie ominęło

O tym nam przypominają co 30 minut w Ogłoszeniach społecznych :wink:

Bo to zalecenia miedzynarodowe.
Kwestia jak są interpretowane przez rzady i spoleczenstwa

1 polubienie

Jesteśmi osłami? Tyle ile jest wirusów i bakterii… Wszyscy dawno powinni umrzeć.

1 polubienie

Nie ma co wierzyć, trzeba wiedzieć…

1 polubienie

Eeeeee…

Dla mnie to NONSENS! Ale ja na tym nie zarabiam…

I żyją…

Zależy jaki będzie wynik…

nie wszyskie wirusy sa nastawione na wykonczenie zywiciela - zdecydowana wiekszosc nie, lub w ogole nie zajmuje niektorych organizmow.
jakbys zjadla przetwory ze swini chorej na pryszczyce to Ci nic nie bedzie, ale juz kot czy pies przyplaci to zyciem. wscieklizna atakuje wylacznie ssaki. swiat jest urozmaicony i po to masz mozg, zeby to umiec zrozumiec.

1 polubienie

rekawice i przylbice to powinni miec nie tylko ze wzgledu na covida, a w ogole - smieci sa wylegarnia wszelkiego rodzaju mikrobow, grzybow i innego syfu.
a ten konkretny wirus wieczny nie jest, podobnie jak inne koronawirusy - w normalnych warunkach zdaje sie dociagal gora 24 godziny poza zywicielem jakim jest czlowiek. smieci sa o tyle niebezpieczne, ze moga zapewnic niezle warunki przetrwania duzej ilosci wirusow, bo rawieraja tez roznego rodzaju plyny ustrojowe, pozostalosci sluzu i skory - co przy utrzymywaniu sie duzej wilgotnosci stwarza laboratoryjne warunki hodowli. zwroc uwage, ze nie ma problemu z zywnoscia - na przyslowiowej marchewce dlugo nie pozyje, choc sa takie drobnoustroje co tak.

To samo choć nieco bardziej kulturalnie mówi Szumowski. Ludzie po prostu poczuli Luz. Wirusa zamknęli na Śląsku i hulaj dusza.

1 polubienie

Szumowski az tak glupio nie mowi,
tylko, ze posluchu nie ma w spoleczenstwie
i srodkow, zeby to spoleczenstwo wziac w karby od czasu do czasu.
wiekszosc psow gonczych zwanych policja dostaje tyle sprzecznych sygnalow, ze juz pewnie sami nie wiedza co maja robic.
prawdziwy pies by juz dawno zglupial.

1 polubienie