Chyba nie zaprzeczysz, że jeśli decydenci wysoko cywilizowanych

Szwedów, z ich tysiącami naukowców, nie widzą powodów do szkodzenia swemu społeczeństwu kretyńskimi, szkodliwymi maseczkami, to znaczy, że są one naprawdę niepotrzebne, a nawet szkodliwe, i że reszta - także oprócz Białorusi - społeczeństw jest szkodliwie ogłupiana istnieniem rzekomej pandemii COVID-19 przez ich decydentów?

  • Nie zaprzeczam
  • Zaprzeczam
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie nt. temat

0 głosujących

Nieaktualne.
Pomijajac, ze klamliwe i tendencyjne.

4 polubienia

Wysoko cywilizowani Szwedzi? czyli do niedana Szyszkojedzi :slight_smile:
P.s. Nie kpię ze Szwedów, ani z innych narodów, niektórych bardzo lubię, ale określenie ich jako “wysoko cywilizowanych” wymaga pytania: W jakiej kategorii ta cywilizacja, gdzie jej korzenie?

3 polubienia

Np. w kategorii solidnych produktów.

Polecam Ci zainteresować się tym, co aktualnie w kwestii pandemii dzieje się w Szwecji, a nie wynajdować jakieś archiwalne i mocno nieaktualne wypociny oświeconych inaczej.

3 polubienia

Solidne? Z IKEA?
:joy::joy::joy:

3 polubienia

Powtarzasz się. Masz demencję?

1 polubienie

To co mądre, warte jest powtarzania, aby się mogło utrwalić.

1 polubienie

To daj aktualnego linka, to ja Ci dam ich tysiąc

Link? Proszę bardzo, bardzo świeża sprawa, bo opublikowane przed chwilą na szwedzkiej stronie. SVT Nyheter (SVT Nowości)

Tu tłumaczenie Google:

W wyniku zarażenia zmarło obecnie 6340 osób
covid-19 w Szwecji. (W Polsce 12 088)

U 201 055 osób stwierdzono zakażenie COVID-19.
Od wczoraj mamy 4 609 nowych infekcji.

3016 osób otrzymało lub otrzymało intensywną terapię z powodu COVID-19.

Zgodnie ze szwedzkim rejestrem intensywnej terapii 183 osoby są obecnie na intensywnej terapii z powodu COVID-19.

Pięknie jak na 10 milionowe państwo … W przeliczeniu na 100 000 mieszkańców niewiele lepiej niż w Polsce a gęstość zaludnienia na 1km kw. mają cztery razy mniejszą

Można tylko Szwedom gratulować głupoty

o tobie nie piszę, bo g… rozumiesz z pisanego słowa.

2 polubienia

Szwedzie, jak ci się wiedzie?

1 polubienie

Mieszkałem prawie 5 lat w Skandynawii

To ja już wolę Niemcy. Ty byś nawet nie pomyślał, jakie tam czuby mieszkają …

2 polubienia

Czubów i innych dzbanów i u nas dostatek.

Z naiwności lub złej woli, zasługujesz na mistrzostwo świata. Przecież Szwedzi i Białoruś są solą w oku dla wiadomonacyjnych, którzy zainwestowali duże pieniądze, aby mogli odzyskać ich wielokrotność na oszukańczych szczepionkach.

Czytaj ze zrozumieniem. Szwedzi się właśnie pochwalili na ich stronie, że sobie słabo radzą z wirusem. Śmiem twierdzić, że gorzej niż Polska.
Ty tam wierz w te swoje głupoty.

Do widzenia

1 polubienie

6 mln Szwedów pochwaliło się tobie, że sobie słabo radzą z Pandemią? A ja czytałem o niejednym u nich sondażu, wg którego 3/4 Szwedów popiera podejście ich rządu do tej zmyślonej pandemii. Myślisz, @benasek, że ja ciebie i tobie podobnych, poważnie traktuję?

Daj komuś, niech ci ktoś głośno i powoli przeczyta jeszcze raz to co napisałem …

1 polubienie

Chcesz mnie obrażać, ale większość tu wie, że nie sięgasz mi nawet do kostek.

Jeszcze raz mu daj …

2 polubienia

ja bym jakies pestki dyni zaproponowala koledze - dobrym piwem popite, zeby to oleum do glowy poszlo…

1 polubienie