Chyba tu jeszcze nie było, jak preferowalibyśmy odejść z tego świata?

  • Ucięcie głowy gilotyną
  • Zastrzelenie
  • Otrucie
  • Utonięcie
  • Zagłodzenie
  • Upadek z wysokości
  • W wypadku motoryzacyjnym
  • Jeszcze inaczej - jak
  • Powieszenie się
  • Na nowotwór

0 głosujących

1 polubienie

Ja mogę poczekać aż nasza galaktyka zniknie w czarnej dziurze. Moja wymarzona śmierć za bardzo dużo czasu :wink:

2 polubienia

Moje preferencje to, 1. Zagłodzenie, 2. Utonięcie.

Nie widzę powodu, dla którego to ja miałbym to wybierać. Wystarczy trochę cierpliwości, i wszystko się samo ułoży… :wink:

4 polubienia

Cytując Tyriona z czasów, kiedy GoT jeszcze trzymała poziom: “w wieku 80 lat, we własnym łóżku”, a ciąg dalszy tego cytatu, to 1.część niekoniecznie a 2.się do mnie nie stosuje.
Ale to, co ja chcę, chyba akurat w tym temacie ma niewiele do rzeczy :slight_smile:

1 polubienie

To mozemy razem poczekac,nudzic sie nam nie bedzie. :grin:

3 polubienia

Utonięcie jest straszne… uwierz mi… kiedyś topiłem się. Byłem na krawędzi…

3 polubienia

A zaglodzenie,jest bardzo bolesne,czyli tez straszne.

Też niechcący topiłem się kilka razy. Zero bólu, @anon86894402

A wg mnie zagłodzenie jest super, bezbolesne i w najwyższej świadomości, @Leone, A głodówki lecznicze to najmądrzejsza forma terapii.

Jakie jest to moglbys powiedziec,bedac juz po drugiej stronie.
Gdybym mial takie odczucie,skonczyl bym z tym zyciem,jednal mam calkiem inne podejscie do zycia,mam dla niego wielki szacunek,dla swojego zycia i zycia innych.
Glodowka,a zaglodzenie sie,to dwie rozne sprawy.

A co będę uciekał z tego patologicznego ludzkiego świata, zamiast powalczyć z jego masakrycznymi patologiami? Tu jest co robić i po co żyć, choć ono mi się bardzo, bardzo nie podoba, @Leone

No widzisz,ty masz co robic,po co zyc,
Wyobraz sobie,ze inni tez maja po co zyc,chociaz moze ich cele sa rozne od Twoich.
omimo,ze jestem inwalida 100%niezdolnosci do pracy,tez mam swoje cele,tez mam po co zyc.
I nie pochwalam zadnej proby samobojstwa,czy przemocy wobec innych.
I kazdy ma prawo,do swoich pogladow,swojego zycia,jezeli te poglady nie naruszaja czyejjs prywatnosci,nie powoduja utraty,zycia,czy zdrowia innych osob.

2 polubienia

zapomnieles o skoku na glowke do pustego basenu…

1 polubienie

Wykorzystałem 10 opcji, w tym “Jeszcze inaczej - jak”. Możesz swoje wpisać lub skoczyć, @okonek

Ja na łupież chciałbym, bo łysawy jestem.

4 polubienia

myslisz, ze lupiez takich nie rusza? tez mozna miec, tylko mniej widac ( bo podobnie jak ponoc madrej glowy wlos) sie nie trzyma.

2 polubienia

Podpiecie sie po linie wysokiego napiecia,tez by niezle bylo.
Gdy Cie walnie 110 000 V w niebie jestes bez przystanku,szybciej niz F-16 :upside_down_face:

2 polubienia

To jam zaprzeczeniem tego nietrzymania się włosa. Zresztą, wsio rowno kak pojdu w pis… Czy na łupież, czy na pleców marszczenie… :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

@birbant ja proponuje by pieciotysieczne urodziny,zachlac sie na smierc :grin:

2 polubienia