Chyba żeby to było ostrzeżenie, iż kończą się czasy

Moje tematy są bardzo mądre, pouczające, konstruktywne.

Wole jego tematy niż czytać o tym kto ile i z kim wypił oraz jakie to cudowne

1 polubienie

Niektórym trzeba pisać na te same tematy setki razy. Rozumiem …

1 polubienie

A co do związków to większośc jest na pokaz i ze strachu.
Na zasadzie “co ludzie powiedzą jak nie będę kogoś miał”
Srał pies tak związki

Ty też piszesz setki razy o kalamburach jakby cały świat był kalamburem albo zagadką logiczną.
Jakbyś trafił na grono nie lubiące tego typu rozrywek to też w końcu ktoś by ci powiedział, że psujesz atmosfere

uuu. Tu już nawet r o s j e p a n i e Sosnowca nic nie zmieni.

.deficyty zbyt duże.

Cała reszta też goofno warta.
Jestem mamą jestem tatą jestem uczniem jestem prezesem.
Byle sie tylko załapać na jakąś rolę w tym żałosnym spektaklu ludzi, którzy nie mają nic do powiedzenia i zaoferowania

Czemu ma służyć ta nic nie wnoszącą konfiguracja pikseli, udająca inwektywy?

czcionka jest zrobiona z krzywych beizera nie z pikseli

Może to jest wyjście? :wink:

Nie starzeje się, nie narzeka, nie boli głowa, ba, nawet gwarancję ma :rofl: :rofl: :rofl:

1 polubienie

@honotu, @benasek Ludzki świat jest bardzo skomplikowany, do tego nieharmonijny jak złośliwy nowotwór w świecie harmonii. Lubię upraszczać to, co niepotrzebnie skomplikowane. Każdy pojąłby, że otaczający nas świat jest DSHN-em (Doskonałym Systemem Harmonii Natury), a moje propozycje budowy w Polsce 4-ech bajecznych, 50-milionowych HMP (Harmonijnych Miast Pierścieniowych) z jednakowymi mieszkaniami o pow. użytk, 100 mkw, dla każdego dorosłego, są sensowne,

Być może nadinterpretuję, ale ubolewam, że te krzywe wpływają na skrzywienie Twojego poczucia przyzwoitości.

.milcz, jak do mnie piszesz. żegnam.

Coś się opieralają na tych budowach.

Ja już pięć haempeesów postawiłem.

.i stoją.

1 polubienie

Z taką nie porozmawiasz, nie pójdziesz w góry.

To nie ja jestem skrzywiony tylko wy wszyscy jesteście pokrzywieni

I jestem w stanie to udowodnić na dowolnym gruncie

Prostactwo na tle krzywizny nie wymaga żadnych dowodów.

.oszczędź sobie

1 polubienie

“prostactwo” to w dosyć karkołomny sposób powykrzywiane słowo “prostota”.
Głównymi sprawcami są oczywiście kołtuństwo i tzw inteligencja, która nie umie w prosty sposób wyrazic nawet swoich potrzeb fizjologicznych

Musieli natoamiast w jakiś sposób “wykazać” wyższość swojej roli w społeczeństwie od takiej zwykłej roli, w której rosną np. ziemniaki, przydziały których były główną przyczyną całego zamieszania.

Tym po studiach sie wydaje, że rolnictwo wymyślił reymont a “chłopi” służą personifikacji narodowych wad charakteru.
Ale czego się spodziewać po ludziach, którzy stoją na stanowisku, że skórka banana to opakowanie