Ciekawe co ma to reszta działkowiczów?

myślą o adopcji kotów?

wrzućcie Simon Dell w google - grafika, zdjęcia śliczne, ale myszy mnożą się w postępie geometrycznym niemalże :frowning_face_with_open_mouth:.

4 polubienia

A, to o to chodziło. Widziałam nagłówek ale nie wchodziłam i nie czytałam.

2 polubienia

Miśka tam wpuścić. Ma dar, który powoduje błyskawiczne znikanie myszy z danego terenu… :crazy_face:

3 polubienia

Czytałem, wszystko fajnie dopuki nie ma epidemii, chorób. Rozumiem mysz chomika w akwarium / terrarium żyjącego pod kontrolą. Tu to chory pomysł. Król Popiel marnie skończył na takiej przyjażni - niby bajka, ale miasta na darmo nie robią deratyzacji / odszczurzania. Niewątpliwie raj dla kotów - wyjedzą bez musztardy i lewatywy :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Hmmm, nie przesadzajmy…

2 polubienia

Spytaj zielonego.

tez o tym pomyslalam, ale on by im zamiast domkow a la Hobbit a od razu cale HMP zbudowal.
moze by takie przetestowanie na myszach mialo sens? :grin: :wink:

3 polubienia

Takie z betonu? :stuck_out_tongue_winking_eye:

i nawet linie kolejowa zalozyl.
image

1 polubienie

Poczytaj https://www.taniaksiazka.pl/seria/pozyczalscy?gclid=Cj0KCQjws4aKBhDPARIsAIWH0JVlmgxsSrEpLhOBGq7hGgISP3WPY5F9zfiHKd0MwfydK2KY53RXpuoaAlueEALw_wcB

cos mi sie kojarzy…
a ja na to mowie diabel ogonem nakryl, jak mu sie znudzi to odda.

1 polubienie

Opowieść o rodzinie maleńkich ludzików mieszkających w zakamarkach podłóg ludzi. W którejś z częsci jest wątek gościa który im w makiecie osiedla domek urządził . Oczywiście to książka dla dzieci… ale.

2 polubienia

cos mi sie wlasnie z glebokiego dziecinstwa kojarzy?

2 polubienia

A to źle?

Zdjęcia cudne! Dzikie zwierzęta są piękne! :brown_heart: :mouse: :brown_heart: :mouse2: :brown_heart: :rat: :brown_heart:
Myślę, że żyjąc w takim dobrobycie ograniczają sie do jednej posesji.

George Mouse - YouTube

photo gallery

2 polubienia

Szamacze kochane! One tylko żrą i żrąą iiii…żżżrrąąąąą! :mouse: :white_heart:

2 polubienia

@benasek - koleżka chyba Cie wypatruje?! :smiley:

3 polubienia

nie wiem czy zle, ja duzo czytam, wszystkiego nie zapamietasz tak, zeby od razu kojarzyc.

2 polubienia

malutkie sa - masa ciala do powieerzchni przez jaka traca energie jest taka, ze jedza raz na dobe - od 00:00 do 24:00 :grin:

1 polubienie

Ja pamiętam dużo. Ale taki rodzaj pamięci.

1 polubienie