Ciekawe no nie?

Koronawirus może słabnąć, dając mniejsze efekty u chorych?

Mimo wszystko lepiej żeby szczepionka powstała.

2 polubienia

Jeszcze jeden plaskoziemiec?
Owszem moga pojawic sie jakies mutacje, tak bylo przed stu laty z hiszpanka, ale czy akurat mniej zjadliwe?

1 polubienie

Spokojnie, antyszczepionkowcy dopiero szykuja sie do bitwy z niewidzialnym wrogiem. Obroncy, za wszelka cene, zycia poczetego nie zostawia biednego wirusa w potrzebie, beda walczyc z samym pomyslem na szczepionke.

2 polubienia

Doznałem kolejnego szoku widząc film z Sejmu z tą głupawką… Dlaczego oni w Sejmie nie mają masek? Więc jaki był sens tego ze jeszcze (nie wiem ile) 2 miesiące temu wszyscy byli w maskach a posiedzenia były zdalne? Dlaczego nagle nikt się nie obawia wirusa a 2 miesiące temu nikt z domu nie wychodził? Po co były te wszystkie obostrzenia? Przecież gdyby były uzasadnione to były by do dziś no nie? Dla mnie to jest kompletnie nie logiczne… Co się dzieje na świecie z tym.
Niech powiedzą ze żadnego wirusa nie ma i już.

I nie chodzi o to że jestem za jakimiś zakazami tylko właśnie nie rozumiem po co to było jeżeli teraz jest już nie potrzebne, wtedy też mogli nie zakładać masek i siedzieć w kupię w Sejmie przecież xd

To sie nazywa radosna beztroska.
Boja sie paniki albo sa po prostu pozbawieni wyobrazni…
Tak na marginesie - po ostatnich rozliczeniach w Hiszpanii za trzy miesiace zostala nadwyzka 13 tysiecy zgonow wiecej (po uwzglednieniu zdiagnozowanych smierci zwoazanych z covidem) wiecej niz latach poprzednich. Juz nie beda dochodzic przyczyn, ale mozna domniemywac, ze w czesci przyczyna byl wirus, zwlaszcza u osob schorowanych i starszych.
A ja w tej chwili do Polski balabym sie jechac czy lecieć. Na wirusa mozna trafic wszedzie, ale lekcewazenie zagrozenia mnie przeraza.

2 polubienia