Ciekawy film , ale taki naprawdę godny uwagi

Film dla wymagającego odbiorcy, nic głupkowatego, odjechanego
Może być jakiś dobry kryminał, lub naprawdę zabawna komedia, byle nie romantyczna
Polecacie coś?

2 polubienia

Masz wymagania
Wlasnie ogladam Piratow z Karaibow zemsta Salazara :partying_face:

2 polubienia

Jesli nie widzialas,zawsze polecam The Fugitive [Scigany].Wersja kinowa niegdysiejszego serialu…Harrison Ford jako Dr.Richard Kimble ktory jest scigany za zbrodnie ktorej nie popelnil.Plus znakomity Tommy Lee Jones…
Z ambitniejszego kina,polecam"Po tamtej stronie chmur",MichelangeloAntonioniego i Wima Wendersa.Mam za malo czasu obecnie by choc sprobowac opowiedziec w zarysie ale…To jeden z najpiekniejszych filmow lat 90-tych,bez dwoch zdan.Dodatkowo film w niesamowitej obsadzie!

3 polubienia

Scigany to film jak udowodnic, ze nie jest sie wielbłądem
Dobry

2 polubienia

Oglądałam :slightly_smiling_face:

2 polubienia

Co za dużo, to nie zdrowo :grin: :grin: :grin:

Jako kobieta powinnaś oglądać romantyczne czy hm czy reumatyczne :joy: , one rozjaśniają umysł i myślenie, chyba ?,

No “przykro” mi przebardzo :sunglasses: :smirk:

1 polubienie

Oj Kaziu, komedie to lubie, ale nie romantyczne
Chocby z aktorem

2 polubienia

Poza Godzillą wszystkie oglądałam :grin:
Godzilli nie łyknie :grin:

1 polubienie

:thinking::star_struck::rofl::stuck_out_tongue_winking_eye:

Ten potworek Godzilla byl strawny w wydaniu pluszaka z japonskiej wersji

Kiedyś to był mój 1 z kilku ulubionych aktorów

Nie byl w stanie spaskudzic scenariusza

1 polubienie

Ale zyje

To jest jego zaletą czy wadą? image

stanem faktycznym
poza tym jesli chodzi o filmy to jesli aktor przerasta rezysera i scenarzyste to zaleta

1 polubienie

Oba?
To moze cos innego…
Film wspanialej Demiz Gamza Erguven,“Mustang”.
Turczynka zyjaca glownie we Francji i USA…Zrealizowala przejmujacy film o losie pieciu siostr,bedacy obrazem wspolczesnego niewolnictwa na jakie skazane sa dziewczyny w islamskim kraju.O tyle ciekawe ze przeciez tam akurat,nie jest najgorzej…
O ich losie decyduja wszyscy oprocz nich samych.Cale ich istnienie sprowadzone jest do seksualnosci,przez co traktowane sa jako samo"zlo",cos co trzeba ukrocic,co caly czas trzeba"wykorzeniac"…
Siostry skazywane sa na malzenstwa w dziecinstwie…Jedna po drugiej przechodza koszmar az bodaj czwarta z rzedu podejmuje bunt…

3 polubienia

Z pewnością zobaczę :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Za ciezkie na dzis. FX jako film mi sie przypomnial :grinning: