Cnoty niewieście

Dlaczego Ziemkiewicz zamiast wysłać córeczkę na prawdziwą, rzetelną uczelnię w Toruniu, albo na KUL, gdzie nauczyliby jej cnót niewieścich, wysyła córeczkę na zdemoralizowany zachód Europy, aby studiowała na jakimś tam lewackim Oxfordzie? :thinking: :thinking: :thinking:

3 polubienia

Pamiętam, jak kilka lat temu, Ziemkiewicz publicznie nazwał Anglików; faszystami. Widocznie Anglicy też pamiętali.

3 polubienia

Karma

1 polubienie

To jakies zarty? Jak mozna tak postepowac w 21 wieku odsylac ludzi z powrotem? Co innego jakies nielegalne rodziny na granice ale to ? Wstyd. Nie to jakis fejk tylko. Yebbac ich xd przesladowanie za poglądy XD

Czasem się zastanawiam czy ty jesteś taki durny sam z siebie czy ktoś ci za to płaci…

2 polubienia

Nie. To poglady. A ty mnie dyskryminujesz ze wzgledu na nieeee xd

A widzisz kto w Polsce jest prawdziwym prześladowcą i dyktatorem? Oczywiście że nie, inteligencja hamuje…

1 polubienie

Ale co to ma do tego… a moze ja widze kto jest przesladowca w polsce i widze rownoczesnie tę sytuacje

Tak jak juz dawno,przestalem sie identyfikować z Twoimi poglądami,Rafał,tak tutaj zapowiada sie renesans!
Dzicz dotarla do UK i stawia pod znakiem zapytania jakiekolwiek znaczenie slowa “tolerancja”,juz dosyć scoorvionego w ostatniej dekadzie.
To oznacza ze juz nawet myśleć nie wolno.A co dopiero mieć przekonania…
Ale…
Pytanie dotyczy czego innego.
Dwuglos polityka to dzisiaj norma.Dlatego nie jestem nawet w UPR.Szkoda zycia.
Po obaleniu komuny mozna na tysiac sposobów,inaczej to sobie urządzić.

1 polubienie

Nie wiem, czy do mnie piszesz (bo na imię nie mam Rafał, chyba, że adresatem jest Ziemkiewicz :slight_smile: ), ale jeżeli do mnie , to pozwolę sobie zauważyć, że każdy może mieć swoje poglądy, to mowa nienawiści jest zabroniona, np nawoływanie do przemocy względem jakiejś grupy społecznej. Nie tak dawno Ziemkiewicz nawoływał do strzelania do osób LGBT (chociaż nie dosłownie), więc nie dziwię się Angolom. Wpuścili go tylko nie dosłownie :wink:
Co nie zmienia faktu, że wolał dziecko wysłać na lewacki uniwersytet, niż do porządniej polskiej uczelni :stuck_out_tongue:

Jesteś koniem. A koń Rafal znany jest,to może dlatego :grin::grin:

1 polubienie

Hmm, właśnie się zapoznałem z tą postacią. No cóż, człowiek się uczy całe życie a i tak głupim umiera. :wink:

2 polubienia

:grin::grin::grin:

Tak.Pisze do CIEBIE abyś [o słodka nadziejo…] raz wreszcie zrozumial ze na swiecie jest cos innego poza bagnem klamstwa multi kulti.
Nie zrozumieles tego gdy pojawili sie ludzie ktorzy na Twoj widok odeszli z forum.I dalej nie rozumiesz bo pewnie myslisz jak pare innych osób,ze nie warto.
Zakładasz forum,Ty albo ktos Tobie podobny ale to nie musi znaczyc ze z wdziecznosci inni będą sie podpisywac pod Twoimi tezami/pytaniami/prowokacjami.
Owszem,napisalem w pół słowie do Rafała którego kiedys ceniłem jak malo kogo.Ponad 10 lat temu.Taka licencja poetica jak to czasem mowia aby usprawiedliwic nieczytelność.
Natomiast,jesli trzymac sie tematu,cuchnie falszem i tu sie zgadzam.Tyle tylko ze nie znam opcji politycznej w Polsce ktora by sie takim goovnem nie pobrudzila…Neverendingstory…

a tak sie dobrze zapowiadal???

1 polubienie


Ziemkiewicz to stajnia Lecha Jeczmyka ale widac ogier chce byc swietszy od papieza

4 polubienia

Nigdy nie oczekiwałem wdzięczności ani nie oczekiwałem, że wszyscy musza się podpisywać pod moimi poglądami. Nie wiem skąd Ci takie rewelacje przychodzą do głowy. Jedynym wytłumaczeniem chyba jest to, że każdy mierzy własną miarą. :slight_smile:

Z tego co pamiętam, to sporo osób odeszło, bo są tacy, którzy ciągle narzekali i domagali się od moderacji blokowania użytkowników, lub wręcz wywalania ich z forum. Chyba zdajesz sobie sprawę, że mam wgląd do tego, kto w zgłaszaniu do moderacji stara się być przodownikiem pracy i wyrabia 300% normy ? :wink:

Ty uważasz, że szanowanie człowieka jako po prostu człowieka to lewactwo, wszystkich walisz do wspólnego wora, np. muzułmanów nazywasz ścierwem. To tak jak Niemcy nazywali jeszcze nie tak dawno Polaków, a potem palili ich w piecach. Jesteś od nich dużo lepszy myślisz? :wink:

Mnie szanowanie drugiego człowieka, lub piętnowanie bandyckiego zachowania kleru nie przeszkadza w byciu katolikiem. Ale nie wszyscy tak widzą religijność. Niektórzy w ramach religii miłości wolą ziać jadem i opluwać wszystko, co inne. Ale cóż, ktoś kiedyś mądrze powiedział, że religia nie jest dla głupków. Nie staraj się mnie przekonać, do której grupy osób należysz :wink:

Ale z jednym masz rację, Nie zależy mi na tym, żeby mnie wszyscy ludzie na świecie lubili. Mam swoje grono znajomych i wystarczy :wink: . Co nie zmienia faktu, że staram się wszystkich szanować i często usprawiedliwiać.

Plus za obrazek i wpis.Co to jest jakis Lech Jaszymek to juz nie wiem…

Uwaga,uwaga…Nadchodzi!
Akapit 2.
Jedyne z czego zdaje sobie sprawe to fakt ze na początku TEGO forum,posypalo mi sie na poczte kilkanascie tekstów w stylu ze skoro to Ty to ja spadam…
A potem gdzieś,miedzy wierszami,przeczytalem ze to juz nie Ty…Nie wiem jak dlugo można sie “żywić” taką wiedzą ale czasem wyobrazalem sobie ze komuś zalazłeś bardziej za skóre niz mnie.
Znowu klamiesz i widze ze czynisz to z pelnym entuzjazmem.Co do ścierwa którego to slowa Ty tez kiedys użyłes,wycofalem sie i dalej jest mi z tego powodu wstyd.Z wycofania sie…A to dlatego ze ja tak nazywam morderców a nie sklepikarzy oraz mafie taksówkową czyli klub kibica Jihadi Johna ktory poznalem od podszewki w Milton Keynes.Opisywalem to a Ty dalej te swoje śmierdzące insynuacje!
Ty nigdy nie reagujesz na zbrodnie i taka Twoja moralność forumowa…No chyba ze jest okazja dokopac chrzescijanstwu…Wtedy to i zzaswiatów wycigniesz zombie.I nawet jak ostatni kutas nie zająkniesz sie w jakims"podsumowaniu" na ten temat co napisalem obszernie…W Twoim temacie…Wcoorviony kiedys,obiecywalem sobie ze bede robil notatki abyś mnie w ten sposób pod wlos nie brał…I…Moja wina bo nie siedze tu po to aby toczyć takie pyskówy i zapominam…
No i na deser mamy oczywiscie ten gorszy rodzaj czlowieka czyli kler.Co Ty byś coorva zrobil bez tych bezbożników?Udlawilbys sie wyprawami krzyzowymi zapewne bo juz nawet spokojnych tekstów antyklerykała@Birbanta nie czytujesz…
Na dzisiaj wole religie milosci która pluje niz te drugą ktora podklada bomby.Które ty od samego poczatku ignorujesz.Lub lekceważysz.Jedyny Twoj plus to fakt ze nie ukladasz w tym rytmie rebusów…
Z ostatnich doniesień,potwierdzonych przez mojego sąsiada:
Po wymordowaniu 89 ludzi pare tygodni temu w pln.Nigerii,ta sama banda spalila 14 wiosek i wymordowala 35 osob nieco nizej w kraju.Moj sąsiad utrzymuje ze to skrajny odlam Boka Haram czyli wg. nich islam dla Afryki,jak to sobie wmawiają…W Nigerii to jest czytelne bo mniej wiecej w polowie kraju jest niepisana granica miedzy chrzescijanstwem a islamem.To jak?Ilu wymordowali chrzescijanie?Tylko przed 1199 prosze…
Nie nabierzesz mnie bo ja akurat mam dostep do mediów,mimo iz w nich juz nie siedze…
Doprawdy…I Ty jeszcze śmiesz mawiac o szacunku dla drugiego czlowieka…Normalnie żoładek sie kurczy…
Najlepiej nazwij mnie rasistą.Za obrone mordowanych murzynów!

Ale akurat w tym on ma racje!
Robi to z przekory jak zwykle i ślepej kurze ziarno ale przewrotność tego wpisu jest nawet fajna!
I widac to teraz gdy na granicach mamy inwazje tzw. uchodzców.Plci męskiej only…

1 polubienie