Co będziesz robić na tamtym świecie, gdy już uda Ci się opuścić COR?

Wszyscy są tam pojedynczo, nie ma łączenia się, spotkań, rozmów. Jedynymi żywymi istotami bywają tam te podgryzające rybki. Ale przebywający tam są niewidzialnie obserwowani przez obsługę COR-ów, czy i jakie robią postępy w odchamianiu siebie.

1 polubienie

Zmienimy to.

1 polubienie

Komunizm obalili,ZSRR sie rozpadlo,cesarstwo Rzymskie upadlo,a jakies CORY sie ostana?
Nie z naki te numery))

2 polubienia

Tam nie będziesz wiedział, gdzie się przemieścić choćby o kilometr. To specjalne miejsce pokory, refleksji, odchamiania, tęsknoty za światem, DSHN-em, ptakami, ważkami, motylami, zielenią, kolorami, kwiatami, owocami, Światłem Miłości.

To dla Ciebie przygotowane,my bedziemy miec,swoje piekielko,gdzie vieplo,jasno i wesolo.

1 polubienie

Pobyty w COR-ach służą do harmonizowania nieharmonijnych patologicznych, a takimi są mięso- i rybożerni oraz rybacy, wędkarze, myśliwi, egoiści.

Ale to twoja ,bajka’',nie moja.
Co sobie wymyslisz,tak bedziesz mial.

1 polubienie

Zanim wcieliłem się w człowieka, pozwiedzałem trochę innych wymiarów w bliskich okolicach, w tym COR-y. Osoby tam przebywające były zdezorientowane i przygnębione. Żal było na nie patrzeć. Także dla @Leone_Marco

No jezeli mnie nigdzie nie spotkales przed wcieleniem w czlowieka,to dobitnie swiadczy,ze,przekierzwles seoje swiaty,gdzie szaro i buro,pelne smutadow.
A ja swoje,gdzie wesolo,kolorowo i milo.
Wszak sam twierdzisz,ze jest niesoonczona ilosc swiatow i w moj h Cie nie bylo.
Pogadaj z Ozyrysem,on Ci powie,ze ja tez kraze juz od milionow lst,po wesolych wszechswiatach,tam gdzie wino,kobiety i spiew.

2 polubienia

Zwiedzałem różne Wszechświaty. w tym COR-y. Nikomu nie życzę doświadczenia skutków życia nieharmonijnego, no ale każdy ma wolną wolę.

Wino to nieharmonijna patologia.

Kazdy ma swoja wole i swoje wszechswiaty.

1 polubienie

Liczę że tam też będą jakieś dziewice…

2 polubienia

Marne szanse.

1 polubienie