Co byś zjadł/zjadła teraz?

Ja mam okropną ochotę na sałatkę z ogórka na ostro:)

Godzinę temu jadłem. Kiełbaskę z wody na ciepło i pomidor z cebulą, I to koniec szamówki na dzisiaj .

sernika na zimno - taka solidna porcje.
moze jutro zrobie?

1 polubienie

Ja na rano zrobię sobie jajeczniczkę ale teraz nie czs na jedzenie

Ja mam ochotę na ostro, ale nie sałatkę :grinning::stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Nic, jestem na diecie MŻ -yj po 18-tej :stuck_out_tongue:

2 polubienia

ja troche pozniej, ale rzadko chode spac wczesniej niz o polnocy.

1 polubienie

ja po 18 żrę warzywa

2 polubienia

Ze mną bywa różnie, i ze spaniem i z żarciem :slight_smile:

1 polubienie

Żartowałam , jem kiedy jestem głodna :slight_smile:

Dobrą chałwę :slight_smile:

1 polubienie

Serio, zadawać to pytanie w nocy to jest chamstwo :angry:
Zjadłabym tosty, ale takie dobrze przypieczone, z pastą z suszonych pomidorów, awokado i rukolą.

2 polubienia

Ja przed snem oglądałam przepisy Pascala i zrobiłam się bardzo głodna, ale zasnęłam. A dziś od rana czuję się tak pełna, że chyba śniadania nie zjem. Może filmy o gotowaniu też sycą? :relieved:

2 polubienia

I już śniadania nie zjem…

Mam tak często, gdy za wcześnie zjem kolację. Przed snem robię się głodna, usypiam głodna, bo nie chce mi się chodzić do kuchni i jeszcze po jedzeniu myc zęby znów:slightly_smiling_face:.
Rano nigdy nie budzę się głodna, a wręcz przeciwnie, często nie mogę patrzeć na jedzenie. Gdzieś tak z dwie godziny po obudzeniu dopiero czuje apetyt.
To podobno nie zdrowo, ale rano nie mogę zmusić się do jedzenia.

1 polubienie

No ja sobie wyobraziłem very pastę… i odechciało mi się jeść :frowning:

2 polubienia

Ja jem obiad po 18 zasem 19 lub 20 i później już nic. Ale rano już wyrobiłam sobie nawyk jedzenia śniadania, chyba z rozsądku, bo później do 18 jestem w pracy. Kiedyś też nie jadłam śniadania, nie mogłam nic przełknąć.

metoda Kubusia Puchatka - jak utknal wychodzac z norki Krolika (po “malym conieco”) to sie odchudzal czytajac ksiazke kucharska,

2 polubienia

Dobrze Ci tak :stuck_out_tongue:

suszone pomidory mnie odrzucają :stuck_out_tongue: